Wpis z mikrobloga

Chyba jestem za stary mentalnie na gry. Sprzedałem z pół roku temu Xboxa series S dla switcha. Teraz myślałem sprzedać Nintendo dla ps5.

Na tym Nintendo finalnie to zagrałem max 15 godzin i nie wiem w sumie czy to konsola dla mnie.

Grałem w this war of mine z 3h. Znudziło mnie. W Fortnite gównianie się mi grało tutaj. Assassin's Rebel też taki se, bez fabuły imo.
Toby: the secret też nudne.
Harry Potter: collection takie se
Mario Bros deluxe podobnie.

Jest coś co możecie polecić? Czy sprzedać to w #!$%@?? xD

#nintendoswitch #nintendo #ps5
  • 24
  • Odpowiedz
@Peterov:
Ja kiedyś kupiłem sobie xboxa360 bo też chciałem pograć jak za młodych lat. Ograłem całe 6 gier, a kupiłem ze 30 i do tej pory leżą w pudle.

Olałem więc poprzednią generację i teraz kupiłem ps5. Od premiery ograłem już ponad 40 gier. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale na plejaku znowu mi się chce grać, a jestem juz po 40stce
  • Odpowiedz
@Peterov: Nie kumam w ogole twojego posta. Jakie ma znaczenie sprzet na jakim grasz skoro albo nie masz zabawy z samego grania, albo celujesz w jakies z dupy tytuły? To co wymieniles są najwyzej średniaki - gdybym kupil konsole za 2k i zagral w The war of mine przez 3h to tez mialbym ochote ją sprzedac :D Na kazdej platformie znajdziesz zajebiste gry, bez znaczenia czy to xbox czy ps4. Tylko
  • Odpowiedz
@Peterov: Ale ja nie wiem jakie gry ty lubisz :) Na switcha? Strzelanki? Masz doom, splatoon i crysis. JRPG? tutaj w opór - Fire Emblem 3 houses, xenoblade chronicles, Persona 4,5. Zwykle zachodnie rpg? Masz uber dobrego Wiedzmina 3, Diablo, Zelda BotW. Nawet w strategie mozesz pograc - Cywilizacja 6, prosze bardzo. Masz paczke znajomych i planujesz imprezke? Overcoocked, Mario Party, Mario Kart 8, Fifa itd. Znajdz sobie cos co sprawi
  • Odpowiedz
@Peterov: Hollow Knight, Dead Cells, Cuphead, Zelda BOTW, Super Mario Oddysey, Super Mario 3D World, Luigi Mansion 3, Donkey Kong Tropical Freeze, Super Smash Bros, Mario Kart 8 Deluxe, wszystkie Bayonetty... Co tu dużo mówić, Switcha sie kupuje dla gier na od Nintendo i indyków. Jak to ci nie podchodzi to sprzedawaj. Spróbuj ze Steam Deckiem lub PS5. Albo odpuść gry, poczytaj jakieś książki czy nadrób zaległe seriale i filmy. Daj
  • Odpowiedz
@Peterov: zagrałeś w same średniaki, nie dziwię się, że Cię to nie porwało.

Od siebie polecam:
Splatoon 3 - mega fajny tytuł, mecz trwa 3 minuty, także można siąść do gry dosłownie na chwilę
Zelda Breath of the Wild - w to trzeba zagrać jak się ma Switcha
Hades - w promocji jest teraz za 50zł, świetna gierka
Into the Breach - super indyk na Switcha na
  • Odpowiedz