Wpis z mikrobloga

Wołam @bkwas żeby się pochwalić i ciebie pochwalić. Zajebista robota, dobrze się nosi i jak wygląda () zachwyciła mnie asymetria wzorku i musiałam kupić (w niedzielę na promce, no bo wiadomo). Mam twoje świecące breloczki od dawna, ale to? To jest coś, piękne i z pomysłem, drewno+pigment, z tyłu ładnie czarny, to mnie zaskoczyło na plus. Polecam Mirasa :) #rozkminkrzaka
Megatrrron_ - Wołam @bkwas żeby się pochwalić i ciebie pochwalić. Zajebista robota, d...

źródło: comment_16716867159silYNMlMxkwCUatlrzrBH.jpg

Pobierz
  • 18
@Megatrrron_ kurcze, dzięki Mirabelko (ʘʘ)

Byłem pewien, że właśnie takie połączenie drewna i pigmentów "trafi" i będzie się sprzedawać, ale te wisiorki mają prawie 2 lata i mało kto zwrócił na nie uwagę a to jedne z moich ulubionych ( ͡º ͜ʖ͡º)

To co, mówisz że warto iść w asymetrię? Bo mi też się bardzo podoba taki koncept :D
@Jerzypodbroznyofficial wbijaj śmiało na www.bido.com.pl/shop tam mam wszystkie rzeczy które są już gotowe.

Niestety dzisiaj wyjeżdżam i wracam dopiero 5 stycznia, więc w okresie swiąteczno-sylwestrowym nie będę robić żadnych wysyłek, muszę porządnie odpocząć ()