Wpis z mikrobloga

@woda48: Nie podszedł jej prezent tak bez rozpakowywania? Rozmawiacie ze sobą? Bo gdybyście ze sobą rozmawiali, to byś wiedział bez kupowania, że jej ten prezent nie podejdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CoJaNaTo: nie No. Rozpakowała- widać ze folia z opakowania była ściągna, po czym usłyszałem ze brzydki xD No baby. Co zrobię, ale szkoda mi tyją strzępić
  • Odpowiedz
@woda48: jeśli to ona wymyśliła sobie taki prezent, a teraz wydziwia i Ty nie wyciągasz konsekwencji, to się Tobie dziwię, bo właśnie obcina Ci jaja z pozytywnym skutkiem, lądujesz pod pantoflem jako beta usługiwacz, az jej się to znudzi i będzie szukać wrażeń gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@Wizun: jezu typie xD nie przeginaj z tym Blue pillem. Chciałem jej zrobić niespodziankę, nie poszedł jej, to sprzedam go a ona sobie wyda na co chce, nie dokładaj do tego jakiejś dziwnej filozofii. Gdyby to był jej pomysł to bym kazał jej radzić sobie samej :)
  • Odpowiedz
@woda48: nie wiem co to, znaczy znam te hasła i wiem że one coś tam mówią, ale generalnie nie czytam tego. Któryś raz już mnie ktoś tak szufladkuje. Ale generalnie jeśli one opisują te mechanizmy w taki sam sposób to opisują rzeczywistość, a nie tworzą nową ideologię. Bo tak to wygląda.

A co do tematu to jeśli Ty sam wymyśliłeś taki prezent to ok. Ale jeśli ona, a potem marudzi to
  • Odpowiedz
@Wizun: powiedziałem wyraźnie. Wyszedłem z założenia ze jej podejdzie, nie podszedł, nie robię z tego gownoburzy. Moje decyzje moje konsekwencje :)
  • Odpowiedz