Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam już 28 lat i nigdy nie miałam chłopaka, tylko przelotne romanse. Chce w wieku 30 lat, pojechać do Danii i przeprowadzić in vitro z banku spermy. Już pozbyłam się złudzeń, że kiedyś będę w szczęśliwym związku, i będę miała męża. Nie chcę już czekać na jakąś wielką miłość, bo wiem że to do mnie nigdy nie przyjdzie, a mój czas ucieka. Po prostu jestem brzydka i nudna. Pytanie, czy nie będę tego żałować. Czy znacie w swoim otoczeniu samotne kobiety, które poddały się inseminacji od dawcy?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a59e9b8561760685998da6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty o terapii pomysl, a nie dziecku, bo przelejesz na nie to wszystko. Masz coś mocno nie tak z samoocena. Trudno jest znaleźć partnera, jak totalnie nie lubi sie siebie, bo jak sama siebie nie lubisz, to ktoś inny tego tez nie wypełni. Ludzie szukają w związku przyjaciela, partnera, a nie kogoś, kogo będą musieli zapewniać 24/7 ze jest wystarczający. Wiec moja rada, zadbaj najpierw o swoją psychikę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: ale wiesz że samotne macierzyństwo jest mega trudne, pogodzenie wszystkiego praca-dziecko-dom, nieprzespane noce, brak czasu dla siebie przynajmniej przez pierwszych kilka lat, choroby, jeśli nie będziesz mieć żadnej pomocy to dobrze to przemyśl bo to odpowiedzialność na całe życie a uwierz że nie bywa tylko kolorowo
TroskliwyDyrektor: > Mam już 28 lat i nigdy nie miałam chłopaka, tylko przelotne romanse.

Ja jestem starszy i nawet przelotnych romansów nie miałem.

Chce w wieku 30 lat, pojechać do Danii i przeprowadzić in vitro z banku spermy.


A chciałabyś może zostać surogatką? ;)

Już pozbyłam się złudzeń, że kiedyś będę w szczęśliwym związku, i będę miała męża.


Dokładnie - ludzie nie rozumieją, że nie każdemu to jest dane. Są ludzie
Ale gadanie. Ja tak nienawidziłem swojego ojca od urodzenia, że jak mówiłem wychowawczyni w 2 klasie podstawówki, iż ojciec przyjeżdża z zagranicy to byłem załamany. W dodatku matki nienawidziłem. Bez rodziców również można się wychować i mało tego - wyjść na ludzi.


@AnonimoweMirkoWyznania: na twoj 1 przypadek jest pierdyliard przypadkow odwrotnych wiec nawet nie zaczynaj, to jakies podstawy psychologii
Już widzę elita wykopowych toksyków-mundryków. Wszystko jej wina, że musi jechać aż do Danii bo tu nie może znaleźć faceta. Dziewczyny bardziej się starają w znalezieniu miłości niż faceci


@AnonimoweMirkoWyznania: coooo xd

Jak dziecko od początku będzie rozpieszczane zamiast być uczone życia to będzie skrzywdzone bez względu czy ma jednego, dwóch czy nawet pięciu rodziców


@AnonimoweMirkoWyznania:

Jest tylko jeden właściwy model rodziny. Przyroda nie wymyśliłam nic innego. Lepiej nie doradzaj