Wpis z mikrobloga

@Vamyss: za archiwum x trzymam kciuki, bo udowodnili że potrafią rozwiązać sprawy sprzed 30 lat. A co do reszty formacji to rzygać mi się chcę, że pomagali tuszować tę sprawę.
  • Odpowiedz
  • 14
@czareg

@Vamyss: za archiwum x trzymam kciuki, bo udowodnili że potrafią rozwiązać sprawy sprzed 30 lat. A co do reszty formacji to rzygać mi się chcę, że pomagali tuszować tę sprawę.


Jakby ci z archiwum X pracowali nad aktualnymi sprawami, to może nie trzebaby było czekać trzydzieści lat na rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@Vamyss: koleją sprawa to gdzie służby które powinny to zbadać? Głośnik BT u głównego milicjanta i to bez sprawdzenia czy gdzieś nie wysyła dźwięku. To jest k... parodia. Banda bezmózgich idiotów.
  • Odpowiedz
@czareg: jak wyszło, że sprawa Iwony Wieczorek jest powiązana z tym pedofilskim kręgiem z Zatoki Sztuki to już wiadomo czemu się nie odnalazła.

W tym drugim przypadku wyszło, że policja współpracowała i chroniła sprawców
  • Odpowiedz
  • 0
@czareg Kto pomagał tuszować te sprawę? Bo chyba Ci się coś odkleiło chloptasiu. Swoją drogą Policjanci z archiwum X to przecież Policjanci tacy sami jak każdy inny, z tym, że robią w takim wydziale.
  • Odpowiedz