Wpis z mikrobloga

Hej, poszukuje wideorejestratora:

Wymagania

- Kamera przód, ewentualnie w tej kamerze również wnętrze (brak ciągania kabli na tył samochodu)
- Cieńkie kable (kupiłem dwie kamery Mio MiVue C380 - w jednym aucie super się sprawdza, w drugim nie wejdzie w podsufitówki, bo za grube kable ma .
- moduł gps, najlepiej z fotoradarami jak w Mio MiVue C380 - super sprawa
- najlepiej bez aplikacji i innych pierdół

Kwota do tysiaka max, im bliżej 500 zł tym lepiej

#kamerasamochodowa
#elektronika
#wideorejestrator
  • 19
@szpecek: Cześć, ja mam MiVue 752 wifi dual. Skrajnie zadowolony jestem. Na tyle że kupiłem drugą do drugiego samochodu ale nie ma wolnego czasu na montaż, mogę sprzedać za 8 stów. Oryginalnie zapakowania w foli.
@szpecek: Szczerze nie pamiętam, pierwszą montowałem z 1,5 roku temu i nie zwróciło to mojej uwagi. Kabelki ładnie wcisnęły się w podsufitkę nad przednią szybą i górą poszły w kierunku tylnej szyby. Na pewno grubość kabli nie stanowiła tu żadnego problemu. Większe były ze strony samochodu - twarde zatrzaski na słupku A (w celu zejścia do gniazda zapalniczki). Ta druga kamerka jest zafoliowana więc nie chcę jej otwierać aby sprawdzić grubość
@szpecek: sprawdź proszę jak będziesz miał możliwość, ja mam Mio J60 i nagrania awaryjne z przycisku i w sumie też z czujnika trwają 20sekund, 5sekund przed zdarzeniem i 15po, co jest moim zdaniem ogromnym minusem.
Straciłem przez to jedno nagranie bo zapomniałem od razu zgrać z karty a później się okazało, że to co jest zabezpieczone to już po akcji.
@szpecek: czyli jak jutro postawią nowy fotoradar na ulicy obok to w urządzeniu bedziesz mial za miesiac zakładając że nie zapomnisz o aktualizacji - czyli to taka jazda na farta bo nigdy nie wiadomo kiedy nowy maszt postawili.