Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
Przyszedł czas, aby w końcu pochwalić się moją #wykopaka od @tranzts i zrobić to słynne, ale wcześniej nie dla chłopa, #pokapake ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Na wstępie chciałbym podziękować całej ekipie @wykoPAKA. Zarówno dla mnie - odbiorcy, jak i mojego Nadawcy była to pierwsza możliwość wzięcia udziału w akcji, do której szkliliśmy oczy już od dłuższego czasu. ʕʔ Robicie świetną robotę! Tak trzymać wariaty.

Przechodząc do meritum. Paczkę otrzymałem kilka dni przed świętami, ale chcąc sprawić sobie radość jej odpakowywania oraz oczekiwania na ten wyjątkowy prezent postanowiłem, że dołączy ona do styrty upominków pod rodzinną choinką. Budziła ciekawość wszystkich, a moja to mi uszami wychodziła już wczoraj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki temu, że nadawca się ujawnił mam okazję wypić z nim piwko szwędając się po kraju. Już nie mogę się doczekać! To kolejny i zdecydowanie jeden z większych plusów tej akcji - łączenie ludzi.
Otrzymałem fantastyczny, humorystyczny, mega sympatyczny list w pięknej kartce bożonarodzeniowej, który to dotknął wielu stref mojego życia, którym tutaj tak ekshibicjonistycznie się dziele czasem. Jednak największą radość sprawił mi najmniejszy z prezentów! () i to on zamiast paczki ukazany jest na zdjęciu głównym. (σ ͜ʖσ) O nim później...

Oprócz słodyczy, za które szalenie cenię, bo słodkie wciągam nosem jak mam dzień, otrzymałem również drobiazg dla kociaków wyrwany dietetyczną ręką oprawcy spod mordki innego śierściucha. Wasyl (Donbas) i Cyryl (Sraluch) na pewno dziś będą mieszać powietrze ogonem ze szczęścia... Tylko skąd Ty człowieku wytrzasnąłeś info o Donbasie ( _) tego już nie kojarzę.... Ale zrobiłeś to i było to fajnym zaskoczeniem.
Wracając do słodyczy.... Japońskie? pjanki, pewnie od tego imigranta @Shishu, to niespodziewany element paczki i do Nowego Roku na pewno zniknie () DZIĘKI!
A TERAZ PERSONALIZOWANE!!!! []
+ Po pierwsze stojaczek LED z lokomotywą.
Kurde, chłopie. W życiu bym nie powiedział, że coś takiego będzie mi się podobało i stanie w domu sprawiając radość dla oczu. Nie jestem mikolem, ale to jest ładne i na prawdę czuć ten vibe prezentu tylko dla mnie. Poza tym doceniam postaranie, żeby dowalić mi tym modelem #3310 odnośnie wieku. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przyznam się, że odpakowując pierwszą część miałem mieszane uczucia, bo już myślałem że to jakaś taśma LED, którą będę musiał se gdzieś lajsnąć na chacie żeby nie było, że jestem cham i nie cieszę się... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+ Po drugie unikalna, jedyna, niepowtarzalna (w mojej kolekcji, a w Nadawcy już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°), kość z #pyrkon, z motywem Poznania. Kurde - zajebisty itemik związany z planszóweczkami, które kolekcjonuję i ogrywam. Kiedyś na pewno zrobię dla niej świetne miejsce, w którym będzie cieszyła wiele oczu.
+ Trzecią rzeczą, i cholernie dużo słodyczy sprawiła mi historia z nią związana, jest koszulka, która ląduje razem z innymi itemami odnośnie #krwiodawstwo i #barylkakrwi w domu. Ale z rozmiarem chyba przegiołem, co? ()


+ I w końcu ON!!! BESTIA Z WADOWIC! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
#cenzopapa #2137 to najwyjątkowsiejszy prezent z całej paczki. Przeznaczony do... ODMĘTÓW GROZY także @venomik i @Pelit bójcie się. Trzeba tylko jeszcze kolor rzu(ł)cić ( ͡ ͜ʖ ͡) Obiecuję, że postaram się, aby nie zdemolował mi statku za bardzo. Ale papa mi się cieszy od wczoraj nieprzerwanie na jego myśl! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbym ogłosić wszem i w obec, że Pan @tranzts to solidna firma, i umie wydać swoje ciężko zarobione bejmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby zrobić komuś dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Jadę się przejechać ciuchciom trochę i potem mykam na wschód zaczerpnąć podlaskich specjałów ()
Wesołych Świąt wszystkim! ( ͜͡ʖ ͡€)

#chwalesie #atencyjnymaszynista #kolej #prezent #gryplanszowe #grybezpradu #planszowki #kitku
Pociongowy - Przyszedł czas, aby w końcu pochwalić się moją #wykopaka od @tranzts i z...

źródło: comment_16719475024wuYAPSZpVRE5yu0hbtgV9.jpg

Pobierz
  • 7
@Pociongowy: Cieszę się, że Ci się podobała paczka ( ͡ ͜ʖ ͡). Już myślałem, że będzie siara na twojej wigilii i jak to tak można papaja zamienić w bestię z Wadowic na kurhanach xD. A o kotach to pisałeś w swoim opisie ( ͡º ͜ʖ͡º)