Wpis z mikrobloga

Twoje rozumowanie jest na poziomie: każdy Polak jest za pisem, bo oni aktualnie rządzą.


@s---k: Moje rozumowanie jest na poziomie faktow, a fakty sa takie jaki sa czyli slabe a co do wladzy w Polsce to nie chodze na wybory wiec jestem tylko obserwatorem ale z pamiecia lepsza jak slon.
Bo co może przeciętny Hans? Sam kupi czołg i im wyśle? Twoje rozumowanie jest na poziomie nie faktów, a ośmiolatka.


@s---k: Przecietny Hans nie wysle czolgow bo ma je Polska i przecietny Hans dobrze wie, ze nie musi sie zbroic bo Polska jest ich buforem. Wiec nie sprowadzaj tego do poziomu dziecka bo sam tego jak widze nie ogarniasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Myniu:
1. Traktowanie państw naszego regionu jako bezwolne przedmioty , a nie podmioty, przez lata w Berlinie nikogo nie obchodziło czy mamy jakąś wizję relacji z Rosją (przykładem niech będą chociaż porozumienia mińskie bez żadnych konsultacji z naszej strony, czy słynne "straciliśmy okazję by siedzieć cicho" Chiraca - wiem Francuz, ale dobrze oddaje klimat).
2. Sabotowanie przez Berlin wspólnej europejskiej polityki energetycznej, co wzmocniłoby pozycję negocjacyjną UE. W zamian za to
@4x80: Hanover w Niemczech to taki ich Radom/Sosnowiec. Nigdy nie spotkałem się z pogardą ze strony Niemców. A gdy mój wykładowca przyjął ukraińską rodzinę pod dach to jego znajomi z Niemiec nie szczędzili euro na pomoc.
Nigdy nie spotkałem się z pogardą ze strony Niemców.


@StdPtr: Zawodowo kladlem raufaze wiec mialem bezposredni kontakt z typowymi Hansami, oni bekaja, pierdza i gardza nami.

Dokładnie tak samo jak my gardzimy saszkami, ruskimi, romami, pakistańczykami, erytrejczykami, wietnamczykami i całą masą innych ludzi


@Trauma_Teddy: Okay ale nasz rasim jest zabawkowy, ich realny, mordowali miliony ludzi.
Wykop to sami eksperci.


@s---k: Bylem dowodca druzyny w lacznosci czyli pierwszy cel atakow i zasdaniczo wygrywalem na garnizonie wszystkie zawody strzelcekie. Niby nie ekspert ale prochu powachalem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)