Wpis z mikrobloga

@HowDidWeGetSoDark: Z Rosjii ale co to ma do cytatu i tezy mojego wpisu? Ja uwazam, ze Polska jak inne kraje Europy Zachodniej nadal powinna od nich importowac te zasoby i ojszczac te pisowsko pilsudskowska antysowietska szabelke

W tych cywilizowanych krajach nikt nawet nie wie że w jakimś nie islamskim kraju istnieje takie gówno jak „obraza uczuć religijnych”


@maciekson: Moje dziecko, ile masz lat? Charlie Hebdo.
Z Rosjii ale co to ma do cytatu i tezy mojego wpisu? Ja uwazam, ze Polska jak inne kraje Europy Zachodniej nadal powinna od nich importowac te zasoby i ojszczac te pisowsko pilsudskowska antysowietska szabelke


@4x80: A co ty jesteś prawakiem i nie znasz historii relacji polsko-rosyjskiej? Powiedz mi jaki masz interes w tym, żeby żyć kolejny raz w historii Polski pod kacapskim butem?
Czyli jednak piszesz o islamie nie katolach xD


@maciekson: Juz z rana piles? W sumie nie moja sprawa.

: > Niemcy tak sama gardzą Polakami, jak Polacy Niemcami.

@pozdroxxx666: Niemcy maja tysiac lat ''tradycji'' niszczenia Polski i wymordowali nas kilka dobrych milionow wiec skala tej pogardy i calej filozofii niemieckiej opartej na niszczeniu Polakow nie ma precedensu porownawczego.
Niemcy maja tysiac lat ''tradycji'' niszczenia Polski i wymordowali nas kilka dobrych milionow wiec skala tej pogardy i calej filozofii niemieckiej opartej na niszczeniu Polakow nie ma precedensu porownawczego.


@4x80: Dzisiejsi Niemcy gardzą często Polakami i taki jest fakt. Maja taki sam stosunek do Polaków jak ma wielu Polaków do Ukraińców, czyli są dla nich tania siłą robocza, facetów maja za roboli i debili, a u kobiet wartość widzą tylko w
Niemcy, posredni winni tej wojny. Tak sobie robia PR w internetach. A Polska jest przedstawiana jako katotaliban i oprawca nachodzcow.


@4x80: winny to jest twój leb zesrany. Co Ty powiesz na to, że od Października Niemcy wyprzedlili Polskę w ogólnej pomocy dla Ukrainy? (Pomoc finansowa, militarna i humanitarna)

Zesrałeś się? No ale Niemcy winni xDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@4x80:

Okay ale nasz rasim jest zabawkowy, ich realny, mordowali miliony ludzi.


A to jest w ogóle ciekawa kwestia, bo ciągotki ludobójcze to cecha charakterystyczna dla Europy Zachodniej. Belgia, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania, Portugalia, Francja - wszystko jak jedno zbudowało swoje potęgi na systemowym mordowaniu innych ludzi.
Nawet ta straszna carska Rosja to było małe miki w porównaniu do najbardziej oświeconego i postępowego kraju Europy Zachodniej. Dopiero bolszewicy wprowadzili w Rosji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@technojezus: to z tego, że mając więcej siana łatwiej jest pomagać¯\_(ツ)_/¯

Pod względem pomocy PKB, to i Litwa czy Estobia więcej pomagają od wszystkich

No i gitara.

Pod względem pkb więcej pomagają niz USA.


Jeszcze istotna jest jakość tej pomocy. Dostęp 24 do danych wywiadowczych jest ciut bardziej przydatny być niż zepsute kaski budowlane ( ͡° ͜ʖ ͡°)