Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawę mam do doświadczonych szwagrów. Temat mojego postu to mineta u divy. Nigdy im tego nie robiłem, ale jak patrzę na lewo i prawo to każdy prawie każdej strzela minetę i nie widzi w tym problemu. Chcę zrobić to pannie, która się bada, zabezpiecza, przy gale też i sobie pomyślałem, że tu mógłbym zrobić wyjątek. Pytanie całkiem poważne, jest dużo ryzyko złapania czegokolwiek przy minecie? xD Interesuje mnie jak doświadczeni szwagrowie do tego podchodzą i jaki mają na to pogląd.
#divyzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a8e3d86ee95d57c2234e8b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: jest duże grono driverów, którzy czerpią ze zrobienia last minet jakąś przyjemność i to praktykują, ale ryzyko istnieje - nie wiem jak duże, choć jestem bliski stwierdzenia, że to raczej loteria. Równie dobrze możesz zrobić tinderówce i złapać coś, równie dobrze divie i nie złapać albo na odwrót.
Diva jednak ma dużo różnych kontaktów z różnymi ludźmi, którzy mogą często nawet nie być świadomi, że cos mają i tak się
@AnonimoweMirkoWyznania: bede rzigol
po pierwsze, amerykanscy gangsterzy mawiali, ze jak facet robi minete to i lache by pociagnal ;) wiec polecam sie zastanowic nad soba
po drugie, chorob jakich mozesz od tego zlapac jest od #!$%@? i jeszcze kilka
po trzecie, nie masz pewnosci co do jej higieny, tak, owszem, wsrod szwagrow panuje przeswiadczenie, ze divy sa czyste bo generalnie powierzchownie sa czyste ale jak dokladnie sie myja to wiedza tylko