Wpis z mikrobloga

@art212: ja używam odczyt temperatury w Philips Hue Zewnętrzny Czujnik Ruchu. Jest spoko, oczywiście jak zamontujesz go na słońcu, to się nagrzeje i wypaczy temperaturę - tak wiem, że normalne, ale wolę wspomnieć.
@art212: WSDCGQ11LM, sprawdzony przez @rybeczkaa podczas tęgich mrozów, zwracał poprawne parametry. za 7 dych to nie 220zł za to co @zomerstm: mówi. ale nie da sie ukryc, ze ten philipsa jest lepszy - ma baterie aa zamiast pastylki.
WSDCGQ11LM


@art212: @rhqq:
Mam ten
Dodatkowo podłączyłem go do normalnego zasilacza 12v z reduktorem napięcia na 3.3, aby nie mieć kłopotów z baterią. Akurat w ogrodzie mam prąd i spokojnie sobie temperaturę mierzy bez potrzeby wymiany baterii, która jak wiadomo ludzi płatać figle w duże mrozy
@art212: u mnie też aquara na -16 albo lepiej była. Bateria jedynie szybciej schodziła no i ja w jakieś przewiewne pudełko wsadziłem żeby od deszczu chronilo
@art212 miałem i sonoffa i aqare, chwilę nawet ESP. A skończyłem na integracji pogodowej od OpenWeatherMap i sprawdza się idealnie. Ja wiem że każdy chce mieć "swój" pomiar, jednak czasami się to mija z celem.