Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Tortcebulowy: Mój niebieski by tylko grał w gry i leżał. Jak go pytam czy porobimy coś razem na przykład pójdziemy na łyżwy albo na długi spacer bez telefonów to znajduje milion wymówek. Zimą mu za zimno, latem za gorąco. Mieszkamy w małym mieście i nie wiele jest tu do roboty, ale po 3 latach związku utknęliśmy w takiej rutynie, że nie wiem już jak się wyrwać z tego. Skoro sam nic
sami takie wybieracie


@girlsjustwannahavefun: Zacznijmy od tego że mężczyźni nie są wybierani i większość nie ma wyboru. Jak spadnie z pańskiego stołu jakaś panna ze stu do których się zagadało to jest cud.

No i faceci tolerują, bo mieli do wyboru albo samotność, albo taką. A kobiety też nie za bardzo są uczone by się starać. Dopiero zaczynają czasem używać mózgu po 30, kiedy uroda nie ta, nie ma już tyle
@Tortcebulowy: zdradzę Ci sekret. Większość kobiet oczekuje, że to facet będzie przewodził i "nosil spodnie" w związku. Z tego powodu jesteśmy co jakiś czas testowani. Nazywa się to shit testem i jak nie podejmiesz decyzji, to oblałeś. Nie musi się jej nawet podobać, ważne żeby wykazać inicjatywę, a jak się jej nie spodoba, to nie ustępować.
@Tortcebulowy: Z moja była zawsze była jazda o to co zjemy xD bo wiecznie mnie pytała na co JA mam ochotę albo co ZJEMY, a i tak miała to w dupie i decyzja była jej. Typowa rozmowa
- Co byś zjadł?
- Meksykańskie
- Aaa, noo… ja pizzę bym wolała. To co, pizzę zamawiamy?
i tak za każdym razem, a potem pretensje "no ale czemu nie chcesz nic zaproponować?' xDD
@girlsjustwannahavefun:
Nie, takie jesteście w większości, dlatego jest taka opinia. Wiele stereotypów manponprostu w sobie dużo prawdy. Zdecydowana większość kobiet NIE ma żadnego hobby (pomijam jakieś pazury i kosmetyczki), więc marzy wam się, że faceci będą wymyślać non stop nowe rzeczy. Faceci mają zaś 1-3 hobby i zawsze można na to wyskoczyć czy pogadać.