Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć od dłuższego czasu mam pewien problem. Ciągle mam w głowie negatywne myśli, drzemie we mnie złość jakaś nienawiść do wszystkiego.
Często wspominam sytuację, w których nie wyszło mi z dziewczynami, dużo we mnie agresji gdy sobie o nich pomyślę. Może to śmiesznie brzmi i zobaczę odpowiedzi, że jestem incelem itd.
Po prostu często się irytuje, irytuje mnie rodzina, że są tacy bez ambicji, dalsza rodzina jedyne wartości jakie ceni to wartosc pieniadza.
Troche gubię się w tym wszystkim i martwię troche, że ze spokojnego gościa robię sie jakiś frustrat? Nie wiem jak to opisać.
Czy to normalna sytuacja, okres czasu w którym każdy sie prędzej czy później znajdzie? Wiecie jakiś moment w którym czlowiek dojrzewa bądź zmienia mu się myślenie itd i najzwyczajniej w świecie nie akceptuje otaczającego go swiata?
Dzięki za każdą odpowiedź, chce zobaczyć jakies opinie z boku obiektywne

#nerwy #zlosc #agresja #zycie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ac0ed06ee95d57c223bd95
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, jesteś czymś sfrustrowany i dlatego drażni Cię to, że inni zajmują się czymś, co dla Ciebie nie jest teraz ważne. Ktoś może nie mieć ambicji, bo mu dobrze tak jak jest. Ktoś inny skupia się na kasie, bo mu jej brakuje, albo jest materialistą. Spróbuj dowiedzieć się, co konkretnie Ci przeszkadza, ogarnąć to i może mniej będzie drażnić otoczenie.
  • Odpowiedz