Wpis z mikrobloga

Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na którym dodaje wpisy z poradami dla facetów na tindera.
Pisze, że laski lubią jak masz "sportową sylwetkę, ale bez przesady, nie jak kulturysta."
Widać, że uprawiasz sport, ale twoje życie nie kręci się wokół cykli treningowych, diety, odżywek itd.
Po czym jako ideał takiej sylwetki dodaje zdjęcie kolesia, który jest trenerem personalnym i którego życie kręci się wokół treningów, diety i odżywek
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

rales - Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na k...

źródło: comment_1672300261vhSrGSOaHgqqNGJ8mRzmlZ.jpg

Pobierz
  • 122
Mi nie chodziło o pokazanie tego, że kobietom nie podobają się duże mięśnie


@pp93: Chodziło ci o to że duże mięśnie są mniej ważne od małej ilości tłuszczu.
I to błąd.

dla nich (kobiet) wyznacznikiem jest niski bf, a nie rozmiar sam w sobie - czyli po prostu estetyczna sylwetka


@pp93: Mam dla ciebie blackpilla. Rozmiar ma znaczenie.
Powtarzam:
dużo mięśni i dużo tłuszczu > mało mięśni i mało tłuszczu
@M_xxx: co to znaczy mało mięśni? Ja mając na myśli mało mięśni mówię o osobie, która ćwiczy na siłowni trzymając dietę jakieś 2 lata i w tym czasie robiła ze dwie masy i redukcje. Nie mówię o osobie, która nigdy nie ćwiczyła.
A właśnie Twoje podejście dużo mięśni + dużo tłuszczu to podejście wielu facetów z siłowni, którzy się potem dziwią, ze nikt nie widzi, ze trenują, bo właściwie to równie
co to znaczy mało mięśni?


@pp93: którego ze słów nie rozumiesz? "mało" czy "mięśni"?

A właśnie Twoje podejście dużo mięśni + dużo tłuszczu to podejście wielu facetów z siłowni, którzy się potem dziwią, ze nikt nie widzi, ze trenują, bo właściwie to równie dobrze mogliby być po prostu tłuści o ile mają dobry frame


@pp93: #!$%@?.
Osoba ćwicząca na siłownia i jadąca na masę, nie ma takiej sylwetki jakby w
@BornToDie69: Tylko że jak #!$%@? mówi "wielki koks" to pod tym pojęciem ma 40 letniego sterydziarza, który wali towar od 25 lat w ogromnych ilościach i ma już duże widoczne skutki uboczne, oraz wielki bebzon, a porównuje go do 25-letniego modela z siłowni.
Chyba że ktoś mi powie że walenie sterydów nie podnosi powodzenia u kobiet to wyśmieję pierwszy.
@M_xxx: nie, nie wyglądakbys tak bo masz genetycznie wartly szkielet
@rales: zacznijmy od tego, że typ ma jakieś tam predyspozycje sylwetkowe, dobry stosunek szerokości barków do bioder, ładny kształt przyczepów i mięśni
Ludzie często tego nie rozumieją i wydaje im się, że po roku będą wyglądać jak cbum xD
Po drugie gadanie o tym że życie tego chłopa kręci się wokół siłowni jest trochę na wyrost, bo znam gości o
@M_xxx: nie, nie wyglądakbys tak bo masz genetycznie wartly szkielet


@AdamKarolczak02137: A skąd to możesz wiedzieć, mojego rentgena oglądałeś?

Z resztą ja miałem na myśli poziom wysportowania, stosunek mięśni do tłuszczu.
To oczywiste że nie wyglądałbym jak on, chociażby ze względu na to że mam inną twarz itd. Nic to nie wnosi w temat.
@rales: No już bez przesady, w dwa lata naturalnie jesteś w stanie taka sylwetkę zbudować, tylko trzeba przestać chlać, trochę dyscypliny i przestać wpieprzac gowno. Już przestańcie robic z tego jakaś wielka magię bo widzę ze wypowiadają się tu osoby, które siłowni na oczy nie widziały