Wpis z mikrobloga

@Bloodborn: sprawa Iwony Cygan aż trochę jestem zaskoczona, że nikt tu o niej nie wspomniał - chyba rzadko się o niej mówi ogólnie w mediach, ale w pełni rozwiązana sprawa i bardzo podobna do sprawy Iwony Wieczorek. Nawet często i gęsto widziałam komentarze ludzi pod artykułami, którzy pisali, że pewnie z IW było tak samo.
@Bloodborn: Inna sprawa, może nie zaginięcia, ale blisko wyjaśnienia: Delphi Murders.
W skrócie dwie dziewczynki udają się na spacer na pobliski szlak (14 lutego 2017 roku) i zostają odnalezione martwe. W telefonie znaleziono bardzo krótkie nagranie osoby, która do nich podchodzi i jest prawdopodobnie mordercą. Przez wiele lat było wiele różnych teorii kto jest mordercą, ale bodajże dwa miesiące temu aresztowali podejrzanego i szykuje się proces - tak więc jest szansa
@maxwol: nie słyszałam, ale jak przeczytałam o 2 dziewczynach i szlaku to przypomniała mi się sprawa - niestety jej już nie znajdę więc mogłam coś pomylić: dwie koleżanki wyjechały do jakiejś dżungli czy gdzieś i chyba spadły na jakąś półkę skalną? No nie mniej nie mogły się ruszyć i wrócić, zaczęto ich szukać. Po jakimś czasie znaleziono ciała i aparat, na którym były dziwne zdjęcia. Zdjęcia były robione w nocy, byle