Wpis z mikrobloga

Jprdle jakie gunwo.

W czwartek eliminacje 10-0 zrobiłem.

W piatek w LW zacząłem od 8-2. W sumie jak prawie w każdy weekend, ale pooglądałem kilku jutuberow i mogło się wydawać, że w ten weekend będzie rekord.
Nic bardziej mylnego. Dobiłem ledwo do 11 zwycięstw.
Nagrody, wiadomo gowno.

Nagle zacząłem grac w inną grę. Od piątku ludziki stoją jak widły w gnoju. Nie ma niczego. Strzalu, podań, wyjść. Pozmieniane wytyczne, ustawienia itp i dalej gowno. Mój jarzinho przegrywa bieg z każdym, ale przeciwnik #!$%@? pół boiska i moi nie mogą go dogonić. Payet przeciwników napierdlala bramkę za bramka a mój nawet na ławce nie siedzi tylko #!$%@? go do klubu. Przeciwnicy się nie męczą.
Wiem, że na bramce może stać każdy, ale kupiłem Van der Sara za 400k.
W pierwszym meczu 8 puścił. Nic się nie zmieniło.
W DR wygralem 4 mecze na ok. 30.
Draft 5 podejść i każde #!$%@?.

Jest ochota #!$%@?ąć to w kąt, ale i tak zaraz do tego wrócę.

#fut
  • 14
  • Odpowiedz
@madridistas86: mam identycznie jak Ty, grac sie odechciewa. Jednego dnia Twoi zawodnicy grają idealnie - kryją, wysuwają sie, strzaly perfecto, podania perfecto, po prostu cud, miod i orzeszki. A kolejnego dnia moj Mbappe, Jairzinho, Nkunku RTG, Govou WC nie potrafia nic, dogania ich kazdy, nie wykorzystują setek, przegrywaja kazda piłkę, sa przepychani, nie wysuwaja sie - jednym slowem dramat i zastanawiam sie po co nadal gram w tą patologiczna gre, bo
  • Odpowiedz
@madridistas86: dopoki fifa nie ma konkurencji na rynku dopóty bedziemy musieli sie borykać z tym gównianym symulatorem piłki nożnej. Normą jest, że w LW w pierwszych 10 meczach gra się w miare git, a potem zaczyna się festiwal #!$%@?. Jak tłumaczyć, że po tych 10 meczach w każdym następnym człowiek musi modlić się o płynny gameplay? Co drugi mecz wygląda tak, że ktoś wcale nie jest lepszy, tylko ty widzisz po
  • Odpowiedz
@madridistas86: po drugim paczu sytuacja wygląda tak jakbyś uruchamiał symulacje z odgórnie wytyczonym zwycięzca. Jedyne co możesz zrobić żeby to oszukać to szybko wbić bramkę i klepać między obrońcami ale to też się nie zawsze udaje bo wtedy przeciwnik ma duże bonusy dodaj odbioru piłki xD. Komedia
  • Odpowiedz
@madridistas86 Ja niewiem jak wy to robicie, gram w fife od 15 UT, a wcześniej od 13 sezony.
Nigdy nie przydazylo mi się przegrać chociażby 5 meczow z rzędu, w futc zawsze +16 wygranych czasem 19-1 wejdzie.
A co wejdę na tag to ktoś się skarży że miał 10-0 i później przegrał 9 i cudem mu się udało 11 Winów wbić.
Nie jest to kwestia połączenia bo według narzędzia udostępnionego przez EA
  • Odpowiedz
@radlin99: ja też nie wiem jak niektórzy nie mogą 10 winów osiągnąć. Ja wiem, że 11 zrobię z zamkniętymi oczami, ale więcej się nie uda, bo gra mi nie pozwoli. Ogólnie gra na przestrzeni lat się zmieniła, zmieniły się styl gry w jednej wchodzą fłasze w innej finezyjne wchodziły itd. A u mnie od kilku lat bilans taki sam.
A śmieszna sprawa jak chyba w fifie 16 nie mogłem przez kilka
  • Odpowiedz