Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam mały problem.

Umówiłem się na randkę z osobą niebinarną i nie spytałem się o jej płeć biologiczna xD z jednej strony wygląda kobieco, jest bardzo ładna, taka nietypowa uroda, z drugiej ma mocniejsze rysy twarzy i to budzi mój niepokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczerze to jakoś takie osoby mocno artystyczne mnie podniecają, mam jakiś pociąg estetyczny (jest coś takiego?) do nich, ale jednak no wolałbym osobę o płci biologicznej typu żeńskiego

I teraz nie wiem jak to rozegrać, z jednej strony kusi iść się spotkać, pogadać, a z drugiej to się boję, że się speszę i nie będę wiedział jak z takiej sytuacji wybrnąć xD

#podrywajzwykopem #zwiazki #psychologia #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b305863aff44a0fb1a3449
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania:

nietypowa uroda, z drugiej ma mocniejsze rysy twarzy i to budzi mój niepokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nie dziwię się...

Szczerze to jakoś takie osoby mocno artystyczne mnie podniecają, mam jakiś pociąg estetyczny

Więc wychodzi na to, że jednak umalowany facet też by Cię podniecał... Ale nie przesadzałbym, że to osoby 'mocno artystyczne'... Artyzm moim skromnym zdaniem nie ma NIC wspólnego z byciem niebinarnym.

Pomijam