Wpis z mikrobloga

LineUp Airbeat One zaczyna się robić naprawdę ciekawy i kompletny, imo powiedziałbym że najciekawszy ze wszystkich festiwali w Europie

Są duże mainstremowe nazwiska typu Tommorowland lub Ultra Europe - Boris Brejcha, Vegasi, Hardwell, KSHMR, Timmy Trumpet, jest komplet pozostałych nazwisk z innych gatunków,

Ale to czym się najbardziej jaram to scena Hardstyle która jest dobrą namiastką Defqon 1

Oczywiście lepiej byłoby pojechać zarówno na Defqon jak i na UM/Tommorowland, ale wybierając tylko 1 wyjazd to Airbeat pasuje idealnie.

Najlepsze jest to że Airbeat kosztuje tyle co Sunrise i przynajmmniej z Wawy jest taka sama droga jak do Kołobrzegu xD

#tommorowland #sunrisefestival #hardstyle #muzykaelektroniczna
Zabi96 - LineUp Airbeat One zaczyna się robić naprawdę ciekawy i kompletny, imo powie...

źródło: comment_16727578995cEb8KQTJzeo2Rq89kaSJ4.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Zabi96: A jak tam wygląda infrastruktura festiwalu, tj. wystrój, dostępność jedzenia, ceny, itp?

Bassjackers + Dimitri Vangelis & Wyman - dla nich mógłbym tam pojechać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heniek3: Sceny można sprawdzić na Aftermovie, ale ogólnie sceny i infrastruktura nie jest tak spektakularna jak na Tommorowland czy Defqonie, ale jest znacznie, znacznie lepiej niż Sunrise i trochę lepiej niż Untold.

Ceny karnetów + parking + miejsce namiotowe podobnie do Sunrise
To co na plus to na miejsce namiotowe wjeżdżasz samochodem i namiot rozbijasz koło samochodu, czyli cały prowiant i alko można zabrać ze sobą, dodatkowo mają jakiś tymczasowy sklep
  • Odpowiedz
@Zabi96: ok, myslalem, ze juz tam byles. Sprawa z Sunrise jest prosta - nie ma sensu tam jechać. Natomiast ceny na Sunrise są na pewno niższe niż na Tomorrowland
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heniek3: Airbeat z miejscem na najtańszym kampingu jest tańszy o 250 zł od Karnetu z kampingiem na Sunrise ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po tym jak dziś ogłosili W&W i kilka dni temu KSHMRa to już w 100% wiem że tam pojadę
  • Odpowiedz
@heniek3: , @Zabi96:
Byłem rok temu, w tym roku tylko śledziłem AirBeat'a jak wyglądał. W tym roku UltraEurope zaliczony (byłem na pierwszej edycji 2k13). Szczerze - bardzo słabiutko, artyści trzymali poziom, organizacyjnie ok, bez fajerwerków, dziwne godziny festivalu (przesunięte o godzinę do przodu ze względu na upały). Scena ok, cenowo nie najgorzej za drinki/redbule/piwo. W miarę czyste ToiToie, jednak bez możliwości umycia rąk. Położenie scen trochę zbyt bliskie, w 3/4
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chmielus_93 byłem w tym roku, było zajebiście, nawet nie ma co porównywać do Sunrise

Sceny mega, nagłośnienie genialne, każdego dnia pokaz fajerwerków w tym ostatniego dnia aż 15-sto minutowy.

Timetable ułożony perfekcyjnie, ani razu nie nałożyły mi się 2 duże gwiazdy z różnych sen, a kursowałem między Mainstage, Hardstyle i jeszcze jedna scena z EDM

Wiadomo że LineUp to kwestia indywidualna ale ja czuję się całkowicie spełniony bo posłuchałem wszystkich o których
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chmielus_93 To czym byłem jeszcze najbardziej zaskoczony to organizacja na festivalu. Niby każdego dnia było 70k ludzi ale praktycznie ani razu nie stałem w żadnej kolejce.
Odbiór opasek - od strzała, wejście na festival bramkiami z zewnątrz z miasta od razu każdego dnia, jedzenie i picie kolejki na maks 2-3 osoby do stanowiska, męskie kible za każdym razem był wolny jakiś toiek lub miejsce przy pisuarze
  • Odpowiedz
@Zabi96: Noo właśnie, ja w 2k19 byłem na SF i wtedy stwierdziłem, wow, mega progress. 5 scen, wiadomo niedociągnięcia bo pierwsza edycja, dam szansę. Później Covid, 2k20 odwołane, 2k21 lecieli w kulki, zrobili chyba mini imprezę, 2k22 znowu w kulki lecieli, bez LineUp'u, a wtedy słyszałem o AirBeatOne i faktycznie niedoceniany festival. A mieli już mocne opinie i dobrze to wyglądało i na prawdę się nie zawiodłem. Tak jak mówisz, strefa
  • Odpowiedz
@Zabi96: Więc z Festivalów na których byłem, UMF Europe 2K13, SF 2k19, AirBeatOne 2k22, UMF Europe 2K23 - AirBeatOne był najlepszy pod kątem organizacyjnym (mimo że bez noclegu, w aucie na autostradzie spałem xD). I raczej polecałbym co roku wyjazd tam, niż ładować się w ciemno na SF ;)
  • Odpowiedz