Wpis z mikrobloga

Witam

Państwo twierdzą, że zataiłem faktury i oszukałem. Faktury otrzymali Gimper, Revo, Konopski, Dramcia, Dominik Bos, Prostracja, Spysiński.

Proszę nie manipulować i nie twierdzić, że to moi ludzie oraz, że uczestniczą w tajemniczym karmowym spisku wszak z Konopskim miałem długi internetowy spór. Co do obiektywności innych kanałów również nie widzę zastrzeżeń.

Z tego co wiem kanały newsowe nagrywają o tym odcinek po prostu bądźcie cierpliwi.

Pytacie dlaczego nie dam faktur 30 anonimowym wykopkom.

W mojej akcji chodziło o to by psy dostawały karmę a nie faktury.

Serdecznie pozdrawiam
#famemma #wardega #patostreamy
  • 102
  • Odpowiedz
Serio uważasz , że oszukałem?


@sawardega: Ja uważam, że oszustwo to za dużo powiedziane. Uważam, że nie udźwignąłeś tematu psiakobusa.

Pytacie dlaczego nie dam faktur 30 anonimowym wykopkom.

To akurat proste- daty się nie zgadzają z Twoimi deklaracjami( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DEJW88: jeśli Wataha uzna, że mam pokazać faktury to je pokażę. Natomiast wykop nie ma wpływu na to co zrobię. Jeśli chcecie mieć decyzyjność to zapraszam dziś na live i będziemy
o tym dyskutować.

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia w kwestii rozliczenia, nie dostaję prosb o pokazywanie faktur na ig, na twitterze na yt. Jedynym miejscem gdzie wymaga się ode mnie faktur jest wykop. ten portal nie jest skupiskiem
  • Odpowiedz
jeśli Wataha uzna, że mam pokazać faktury to je pokażę.


@sawardega: Ale twoja "wataha" głosuje tak jak ich przez 20 minut zmanipulujesz zanim zrobisz ankietę. Jeżeli zrobisz narrację, że warto być transparentnym to zagłosują na "pokaż faktury", jeżeli będziesz gadał, żeby zrobić na złość "tym złym wykopkom" to zagłosują na "nie pokazuj".
  • Odpowiedz
@sawardega: Nie masz sobie nic do zarzucenia, a jednak postanowiłeś napisać wysryw na forum ze śmiesznymi obrazkami, gdzie siedzi 30 anonimowych wykopków, którzy nie mają na ciebie wpływu. Psycha musi siadać niemiłosiernie, więc może odpal sobie showupa tak jak ostatnio na strimie i se ulżyj tak jak na zwyrola przystało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sawardega: Podsumowując: udajesz, że nie rozumiesz w czym rzecz. Udajesz, że głównym zarzutem jest oskarżanie Cie o oszustwo. Ale tak nie jest: jesteś oskarżany o to, że wywiązałeś się z deklaracji dopiero po nacisku "wykopu". Daty na fakturach tylko to potwierdzą dlatego ich nie pokażesz. Twój live nic nie zmieni.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: dlaczego mialbym miec zal? Przeciez nie Wy podejmowaliscie decyzje ile wydam. To zalezalo od ilosci sprzedanych ppv. Im wieksza kwota tym wieksza moja radość.

Zal mam o to ze mimo iz rozliczenie mialobyc do konca 2022 to wyzywaliscie, obrazaliscie przez 12 miesiecy.
  • Odpowiedz
@sawardega: Twojej widowni wystarczą numery faktur. Bo to banda zaślepionych idiotów.
Przecież jak się czyta komentarze pod twoimi postami, to można to porównać jedynie z jakimś sekciarskim #!$%@?.

Nazywasz kogoś psem, co ma pejoratywny wydźwięk głównie dlatego, że oznacza uległość i zależność, podczas gdy sam jak uległa suka chodziłeś na smyczy licząc, że cokolwiek znaczysz.
A jak okazało się, że przez cały czas liczyłeś na smaczka, a dostałeś kopa w dupę
  • Odpowiedz
@sawardega: Wyjasnij jedna rzecz. Czemu zrobiles ankiete na instagramie rok temu dotyczaca o tym czy rozwiezc karme w tym czy w nastepnym roku? Dalej tego nie kumam. Sam wiesz jaka spolecznosc chocby na instagramie posiadasz i sam wiesz, ze nie wszyscy co wykupili twojego reflinka uzywaja tego instagrama NA DODATEK Jestem tego pewny, ze wieksza liczba osob, ktora nie wykupila twojego ppv zaglosowala na przedluzenie. Przeciez to jest czyste manipulowanie wynikiem.
  • Odpowiedz
@sawardega: zalosny jestes, nie dosc ze #!$%@? jakies smieszne rozliczenie to jeszcze mowisz ze dales ponad 100k od siebie, jakie 100k? przeciez odcinki z psiakobusa mialy isc na karme, tzn co? tyle milionow wyswietlen za frajera? wczoraj na live sie chwaliles ze po co mialbys robic wala na 50k skoro zarabiasz pareset tys MIESIECZNIE :D, logika niesamowita u Ciebie wystapila, juz nie chce komentowac ze dzieki tym odcinkom nabijales sobie suby
  • Odpowiedz
@betrayero: Szanowny Panie to, że siedzi to 30 idiotów nie oznacza, że cały portal jest zły. Sam korzystam z portalu i jest tu wiele ciekawych osób z ciekawymi spostrzeżeniami.

Jedno nie wyklucza drugiego

Rozumiesz?
  • Odpowiedz
@sawardega:

ten portal nie jest skupiskiem mojej społeczności wiec na logike dlaczego mam tlumaczyc się osobom, ktore mnie obrażają a nie tym którzy wspierają?


ja nie rozumiem co to ma do rzeczy. W tej zbiórce brali udział również wykopki i powinieneś się z niej rozliczyć jak należy.

Podsumowując, zmobilizujcie się i zapraszam dziś na live.


Nie mam IG i Twittera, a ty mnie odsyłasz na swój LIVE na yt żebym ci
  • Odpowiedz