Wpis z mikrobloga

Witam

Państwo twierdzą, że zataiłem faktury i oszukałem. Faktury otrzymali Gimper, Revo, Konopski, Dramcia, Dominik Bos, Prostracja, Spysiński.

Proszę nie manipulować i nie twierdzić, że to moi ludzie oraz, że uczestniczą w tajemniczym karmowym spisku wszak z Konopskim miałem długi internetowy spór. Co do obiektywności innych kanałów również nie widzę zastrzeżeń.

Z tego co wiem kanały newsowe nagrywają o tym odcinek po prostu bądźcie cierpliwi.

Pytacie dlaczego nie dam faktur 30 anonimowym wykopkom.

W mojej akcji chodziło o to by psy dostawały karmę a nie faktury.

Serdecznie pozdrawiam
#famemma #wardega #patostreamy
  • 102
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sawardega: no tak lepiej, żeby wilczki dalej klepały po pleckach xD
Wiesz, prezes Polski też ma w dupie resztę narodu, bo jego pieski mi przyklaskują z każdym jego chorym pomysłem.
@sawardega: Bardzo fajna pozytywna akcja, ale odnoszę wrażenie że masz żal do tego portalu ponieważ wszyscy po tobie spodziewali się solidnej i rzetelnej akcji. Czemu wszyscy tak sądzili? bo zbudowałeś swój wizerunek jako strażnika sprawiedliwości w internecie, często ukazując hipokryzje i zakłamanie ludzi w internecie(co było słuszne i szlachetne). Jednakowoż wraz z angażem w famemma okazało się że ty też masz trochę za uszami, stosując manipulacje oraz wpływy silnych twórców starałeś
@DEJW88: przecieź to jest zwykły manipulant. Nagra filmik na youtube o wykopie, powycina co wygoniejsze fragmenty i komentarze wulgarnych osób i powie że tak tutaj wygląda komunikacja. Poziom jego widowni jest taki sam jak poziom maturzystów zakładających konta przez facebooka i wrzucających zdjęcia z garnkiem na głowie żeby dostać dostęp do WYKOP PREMIUM. Sprowadzi wszystkich do jego poziomu i pokona doświadczeniem.
IMO też uważam, że karma trafiła tam gdzie miała tyle że samozwańczy moralizator nr1 powinien bardziej świecić przykładem. Wyobraź sobie, że Friz 2 lata temu zebrał 300k na karmę i dostarczył wczoraj, czy las by to wytrzymał, czy by już spłonął żywym ogniem?
@sawardega bo boisz się, że sprawdzimy te schroniska a twoja widownia czyli Julki i Oskarki nie mogą nic, tak jak wymagales od innych żeby pokazywali dowody na różne sprawy tak teraz sam tych dowódow nie chcesz pokazać i zasłaniasz się 12 letnią widownia. Masz Pan tupet Panie zwyrol. Wstyd.
@sawardega: zwyrol ja ci powiem tak - usuń konto, łaska wykopu na pstrokatym koniu jezdzi. Zauważ ze niewiele osób Cie tu broni, nie ma twojej 15 letniej widowni, nikt Ci nie wierzy, obrzydziles ludziom akcje charytatywne i swoja persone w internecie.
@sawardega Piękny Panie ja Cie tak uwielbiam i chciałbym nagrać z Tobą film na pomarańczową strone najlepiej z udziałem nakarmionych piesków albo żebyś poprowadził mojego OFa, proszę odpisz mi SMS bo inaczej będę się kur*ić a ja tego nie chce