Wpis z mikrobloga

@eli_eli_lema_sabachthani: To zależy, z przodu wygląda dobrze tylko jeśli to jest jedna, cała listwa. Chyba nowa Kona ma taki patent i wygląda to ok. To rozwiązanie w VW wygląda #!$%@?. Natomiast z tyłu wygląda nawet fajnie, wiadomo, że ciężko zrobić jedną listwę przez całą szerokość bo jest klapa bagażnika.
  • Odpowiedz
Ja to się dziwię jakim cudem takie gówno zostaje dopuszczone do ruchu?

Jeszcze niedawno były afery o chińskie ledy montowane gdzie się chce, a dziś po miastach bez krępacji śmigają takie potworki jak te peugeoty właśnie.

Jeszcze dodatkowo jak się wrzuca kierunek to to jedno światło gasnie. XDDD


@Krupier: przeciez swiatla led sa na wysokosci reflektora, to wystarczy.
No i co z tego ze swiatło gaśnie przy migaczu? Utrudnia to jakos
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani: Z przodu mocno wypłaszcza "pysk" tego auta. Z tyłu różnie - takie Q8 czy prosche bym przytulił, za to jak zwykle niektóre azjatyki po bandzie i te linie mają tak grube, że głowa boli.

No i wiadomo, że to pewno będzie dobrze działać u 1 i być może drugiego właściciela, gdzie jak za 20 lat p0laczek to kupi, to koszt lampy będzie pewno wynosił 3 minimalne i będą jeździli z
  • Odpowiedz
przeciez swiatla led sa na wysokosci reflektora, to wystarczy.


@paul772: no ja tam widzę, że są też sporo poniżej.

No i co z tego ze swiatło gaśnie przy migaczu? Utrudnia to jakos poruszanie sie innym kierowcom? Serio, jak masz problem z zauważeniem mrugajacego migacza i leda z drugiej strony auta, to moze nie powinienes jeździć, kiedy na drodze trzeba uważać na całkowicie nieoswietlonych uczestników?


@paul772: nie mam problemu, ale potrafi
  • Odpowiedz
nie mam problemu, ale potrafi to nieco zmylić szczególnie jadąc w nocy gdzie nagle widzisz tylko jedno białe światło i jedno pomarańczowe migające i się zastanawiasz co do #!$%@? się tam kawałek dalej przed tobą odjebuje. Może przy prawej krawędzi jedzie motocykl, a przy lewej stoi jakiś pachołek migający z ostrzeżeniem?


@Krupier: Co? Przecież to najwyżej dzienne się wygasza, światła mijania się świecą, chociaż w przypadku 208 chyba nawet dzienne nie
  • Odpowiedz
Co? Przecież to najwyżej dzienne się wygasza, światła mijania się świecą


@JC97: no właśnie nie. Już nie raz widziałem jak w nocy stał taki co jednym okiem świecił, a drugim tylko migał. Mówię ogólnie, a nie tylko o peugeotach.
  • Odpowiedz
@Krupier: Pokaż przykład jednego samochodu, który przy włączaniu kierunkowskazu wygasza światło mijania. Żaden Peugeot tak nie robi i nie znam żadnego innego samochodu, który tak by robił.
  • Odpowiedz
@Krupier: Skoro tak często to występuje to chociaż markę byś kojarzył. Niech będzie Peugeot jak tak się ich uczepiłeś. Gama nie jest jakaś super szeroka to powinieneś znaleźć. Sprawdziłem 208, 308 i 508 - żaden tego nie robi.
  • Odpowiedz
Już nie raz widziałem jak w nocy stał taki co jednym okiem świecił, a drugim tylko migał. Mówię ogólnie, a nie tylko o peugeotach.


@Krupier:
  • Odpowiedz