Wpis z mikrobloga

czy ty myślisz, że ja jeżdżąc po drogach robię sobie notatki jak dany model samochodu się zachowuje? Poważny jesteś?


@Krupier: Z tego co piszesz bardzo uwiera Cię to w Peugeotach, więc notujesz chyba markę. Peugeot ma w gamie jakieś 8 modeli nie licząc busów (chyba że o busa chodziło to z 12 będzie). 3 z nich za Ciebie sprawdziłem, zostało 5. Pokaż 1 model, który tak robi.
@test2137: Ten lightbar raczej nie dodaje dużo do kosztu naprawy. Znacznie droższa jest wymiana samych reflektorów, zwłaszcza jak to jakieś matrix ledy czy inne lasery.
Z tego co piszesz bardzo uwiera Cię to w Peugeotach, więc notujesz chyba markę.


@JC97: w peugeotach (z małej litery jakby co) uwierają mnie te durne światła idące w dół o czym napisałem. Gasnące światła przy kierunkowskazach irytują mnie dodatkowo o czym też wspomniałem w osobnym akapicie mojego pierwszego komentarza. Dodałem też później słowa, cytuję: "Mówię ogólnie, a nie tylko o peugeotach."

Nie umiem już prostszym językiem do ciebie dotrzeć.

Pokaż
Gasnące światła przy kierunkowskazach irytują mnie dodatkowo o czym też wspomniałem w osobnym akapicie mojego pierwszego komentarza


@Krupier: Pokaż mi jeden model, który tak robi. Podpowiem metodę, bo może być to zbyt trudne dla Ciebie do ogarnięcia. Wpisuję w wyszukiwarkę "peugeot lights" i klikam w filmik na YT, na którym ktoś robi prezentację świateł.
@JC97: jest bo już kilka takich sytuacji miałem. Jak gdzieś przyuważę i uda mi się zobaczyć co to za samochód to będę pamiętał o tobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze dodatkowo jak się wrzuca kierunek to to jedno światło gasnie. XDDD


@Krupier: to mnie #!$%@? za każdym razem jak widzę taki samochód. W jaki sposób to w ogóle dostało homologację? Akurat ta lampa, która jest najbardziej potrzebna przy skręcaniu się wyłącza, bo kierunkowskaz XD
KaiserBrotchen - > Jeszcze dodatkowo jak się wrzuca kierunek to to jedno światło gasn...