Wpis z mikrobloga

Dlaczego dla większości mężczyzn aż tak bardzo liczy się tzw. body count, czyli liczba facetów, z którymi spała dana kobieta?

Dla porównania - chyba żadna dziewczyna, z którą się spotykałem nie zadawała mi pytań o moją przeszłość seksualną. Ja też tych pytań zresztą nie zadawałem.

Czy bylibyście w stanie związać się z kobietą, która miała wielu partnerów seksualnych, ale w okresie waszego związku jest wierna, odnosi się do was z szacunkiem i jednocześnie zachowuje wysokie libido i jest, jak to się popularnie określa "dobra w łóżku"?

Odnoszę wrażenie, że dla stałego związku to wzajemny szacunek, wierność i dopasowanie seksualne to podstawy, a nie to, kto ilu miał partnerów. Zjawisko tzw. zazdrości wstecznej jest moim zdaniem pewnego rodzaju zaburzeniem.

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #psychologia
  • 139
  • Odpowiedz
Dlaczego dla większości mężczyzn aż tak bardzo liczy się tzw. body count, czyli liczba facetów, z którymi spała dana kobieta?


@zymotic: Protip: nie przekładaj wykopowego świata przegrywizmu na ten rzeczywisty.
  • Odpowiedz
@hermetyczniee: dużo partnerów ma nawet brzydka prostytutka i jakoś dumna z tego nie jest.

Im większy przebieg tym większa szansa na to że laska będzie szybko się nudziła w związkach i będzie zdradzać/nagle kończyć relacje. Same problemy a profitów brak.
  • Odpowiedz
Nie, wcale nie ma nic złego, że daje się dupy na lewo i prawo. Wcale się nie jest niestabilnym emocjonalnie. Wcale.


@zloty_wkret: Ale jak facet miał 20 lasek to jest roochacz co nie mati? Zajebisty kolo, swój chłopak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zymotic: raczej w większości przeszkadza to przegrywom którzy podnoszą seks do rangi mistycyzmu i nie traktują tego jak zwykła czynnośc fizjologiczna jak większość ludzi. chociaż mi osobiście jakaś lampka by się zapaliła jakby dziewczyna miała powiedzmy ponad 10 partnerów seksualnych w wieku 20 lat.
  • Odpowiedz
@L3gion: co za porównanie. bosze.. kto daje dostep do sexu? kobieta - jak szybko moze znalesc propozycje do społkowania? 5min
kto musi coś osiągnac aby zaciagnac kobiete do lozka? facet - nawet najlepsi faceci nie maja takiego brania jak sredniej urody kobiety

wnioski wyciagnij sam
  • Odpowiedz
@L3gion: ale co w tym dziwnego. Biologicznie faceci są zaprogramowani do ruchania jak najwięcej samic. Kobiety wręcz odwrotnie, muszą wybrać jednego najlepszego kandydata by ich potomstwo miało szansę na przeżycie. W dodatku kobiety moga mieć seks zerowym kosztem podczas gdy facet musi się sporo napracować żeby poruchac.
  • Odpowiedz
@zymotic: Ciało można umyć, ale umysłu nie można.
To, że ty masz zamiar traktować partnerkę z szacunkiem, nie oznacza, że inni traktowali ją tak samo.
Zniszczeni i niszczący, ponieważ tylko tego zaznali. Emocje i słowa je przenoszące blakną wraz z ilością, do których są kierowane, aż stają się puste, tak jak puści są ludzie, którzy je przyjęli, aby wypełnić siebie.
  • Odpowiedz
kto daje dostep do sexu? kobieta - jak szybko moze znalesc propozycje do społkowania? 5min

kto musi coś osiągnac aby zaciagnac kobiete do lozka? facet - nawet najlepsi faceci nie maja takiego brania jak sredniej urody kobiety


@KrzaczeQ: A nie no jak facetowi trudniej o ten słynny keks no to nie ma sprawy xD Pewnie zamiast degradować się to expa wbija.
  • Odpowiedz
@zymotic: Niestabilność emocjonalna + efekt chadziej wdowy. Sorry, ale nikt mi nie wmówi, że pożądanie seksualne to jedyny przypadek, gdy ktoś przesiadając się z lepszego na gorsze nadal zachowa taką samą satysfakcję jak wcześniej.
Przesiadając się z S-Klasy do starej Astry nie będzie się czuć tego samego co kupując sobie taką Astrę za wszystkie oszczędności mając te 18 lat. Podobnie ze wszystkimi innymi rzeczami czy to materialnymi, czy przeżyciami. Zawsze pierwszych
  • Odpowiedz
@L3gion: prawie zgadles, kobiety cenią doświadczenie, faceci niewinnosc

Powyzej 5 parterów seksualnych u kobiet, szanse na udany zwiazek/malzenstwo spada do 20%.

To tylko dane ale warto wziac je pod uwage, życzę powodzenia w życiu
  • Odpowiedz
@calinowski: A mężczyzn tez dotyczy ta zasada? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jeśli ktoś nie chce być w związku, to znaczy że ma nie uprawiać seksu x lat, bo inaczej będzie gorsza ze względu na xd „wysoki przebieg”?
  • Odpowiedz