Wpis z mikrobloga

Dlaczego dla większości mężczyzn aż tak bardzo liczy się tzw. body count, czyli liczba facetów, z którymi spała dana kobieta?

Dla porównania - chyba żadna dziewczyna, z którą się spotykałem nie zadawała mi pytań o moją przeszłość seksualną. Ja też tych pytań zresztą nie zadawałem.

Czy bylibyście w stanie związać się z kobietą, która miała wielu partnerów seksualnych, ale w okresie waszego związku jest wierna, odnosi się do was z szacunkiem i jednocześnie zachowuje wysokie libido i jest, jak to się popularnie określa "dobra w łóżku"?

Odnoszę wrażenie, że dla stałego związku to wzajemny szacunek, wierność i dopasowanie seksualne to podstawy, a nie to, kto ilu miał partnerów. Zjawisko tzw. zazdrości wstecznej jest moim zdaniem pewnego rodzaju zaburzeniem.

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #psychologia
  • 139
  • Odpowiedz
Dlaczego dla większości mężczyzn aż tak bardzo liczy się tzw. body count, czyli liczba facetów, z którymi spała dana kobieta?


@zymotic: bo są idiotami, ewentualnie prawikami-przegrywami, którzy nigdy kobiety nie mieli.
Nie ma innej opcji
  • Odpowiedz
prawie zgadles, kobiety cenią doświadczenie, faceci niewinnosc


@KrzaczeQ: czyli jak ktoś od kilku/kilkunastu lat ma jedną partnerkę, to nie jest doświadczony?

Niewinność? To fajną jakąś pedofilią zawiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlaczego dla większości mężczyzn aż tak bardzo liczy się tzw. body count


@zymotic: to jest bardzo proste i przestawię to na przykładzie

Masz do wyboru kilka samochodów:
- nowy
- używany po 1-2 posiadaczach z przebiegiem 50 tys km
- używany po 15-20 posiadaczach, poobijany, w którym było palone

Który wybierasz?

A najśmieszniejsze jest, gdy używka z dużym przebiegiem chce si sprzedać w cenie nówki.
  • Odpowiedz
@lexico: Dlaczego często w takich wątkach faceci porównują kobiety do samochodów? Przecież to jest absurdalne, kobieta to człowiek, jak samo jak mężczyzna, a nie rzecz. Chciałbyś, żeby ktoś Cię traktował jak przedmiot? Jesteś stary, to do niczego się nie nadajesz, chłop do wyrzucenia.
  • Odpowiedz
Jesteś stary, to do niczego się nie nadajesz, chłop do wyrzucenia.


@choochoomotherfucker: a tak nie jest?
Zobacz rolę dziadków, albo facetów nie pracujących.

Dlaczego porównanie do samochodów? Bo facet zrozumie.

A dla kobiety:
Masz do wyboru buty:
- nowe ze sklepu
- używane przez koleżankę
- używane przez 4 rodzeństwa, że zdartą zelówką od dużego przebiegu
Które wybierzesz?
  • Odpowiedz
@lexico: masz do wyboru kobietę:
- po 5-letnim związku w trakcie którego odbyła 1000 stosunków seksualnych z jednym partnerem
- po 20 przelotnych znajomościach zakończonych stosunkiem seksualnym.
Którą wybierzesz? Przecież ta pierwsza wg Twojej teorii bardziej „zdarta od dużego przebiegu” ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
która miała wielu partnerów seksualnych, ale w okresie waszego związku jest wierna


@zymotic:
Tyle, że jest właśnie małe prawdopodobieństwo, że będzie wierna i lojalna przez cały związek, a ludzie wiążą się na lata.
Jak lubiła skakać po knagach to jest duże prawdopodobieństwo, że za rok, dwa czy pięć coś się w niej obudzi, zatęskni za innymi facetami i na przykład będzie prowokować kłótnie żeby się "obrazić" i pójść do klubu, będzie
  • Odpowiedz
Dlaczego akurat buty? Sugerujesz, że "używany" mężczyzna może mnie zarazić grzybicą i ma pomarszczoną albo popękaną skórę?


@choochoomotherfucker: nada się na stabilnego partnera, jak przerobił pół miasta?

Dlaczego akurat buty?

Bo kobiety lubią kupować buty.

Nie piszę o dziadkach, tylko o Tobie. Jak jakaś rzecz ma 45 lat, to już dawno powinna leżeć na śmietniku.

Ty, małolata ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież ta pierwsza wg Twojej teorii bardziej „zdarta od dużego przebiegu”


@ratty: Przecież ty nie rozumiesz nawet pojęcia przebiegu (body count).
1 facet to 1 facet.
20 facetów, to 20 facetów
  • Odpowiedz
@rybsonk Myślę że mamy odrębne opinie na ten temat. Oczywiście rozumiem i szanuje Twoje zdanie. W komentarzu powyżej polecałem książkę "Drobiazg. Miłość w czasach generyki" Marketa Bankova.
Temat ten jest tam w sposób bardzo oryginalny poruszony.
  • Odpowiedz
masz do wyboru kobietę:

- po 5-letnim związku w trakcie którego odbyła 1000 stosunków seksualnych z jednym partnerem

- po 20 przelotnych znajomościach zakończonych stosunkiem seksualnym.

Którą wybierzesz? Przecież ta pierwsza wg Twojej teorii bardziej „zdarta od dużego przebiegu” ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ratty:
Oczywiście, że tę pierwszą. To, że dzieliła się swoją intymnością z osobą dla niej bliską w ogóle jej nie umniejsza, ale jeżeli oddawała
  • Odpowiedz