Wpis z mikrobloga

Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym robić? Kontakt do właściciela by ogarnął temat i nie oddał kaucji? Zalatwiać kogoś do pomocy profesjonalnej czy da się jakoś to samemu zrobić? Dla mnie to by nawet mogło tak zostać tylko chyba troche niebezpiecznie

#elektryka #remontujzwykopem #remont #prad #majsterkowanie #pytaniedoeksperta #elektroda
Kamkam55 - Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym rob...

źródło: comment_1672859065kEHTe7kJshr6TtEC6heUKR.jpg

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
@Kamkam55: Wyłączasz prąd, dołączasz wtyczki, podkręcasz mała śrubkę na środku kontaktu, zdejmujesz obudowę, luzujesz śrubki po lewej i prawej stronie, które trzymają te ząbki, które widać na tym zdjęciu (na środku gniazdka po lewej za obudową), wkładasz gniazdko w otwór, dokręcania te dwie śrubki aż gniazdko się zaklinanie, zakładasz obudowę i dokręcania śrubką. Ogarniesz.
  • Odpowiedz
@s---k: @donkamillo90: no i to są konkretne odpowiedzi a nie się baby @lesshope: @BornToDie69: zesrały, musiały wyrazić swoją gówno opinie o którą nikt nie prosił bo 18latek zapytał jak naprawić gniazdko na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD

Nie macie konkretnej odpowiedzi na pytanie to po jaką cholere bierzecie udział w dyskusji ?
  • Odpowiedz
no i to są konkretne odpowiedzi a nie się baby @lesshope: @BornToDie69: zesrały, musiały wyrazić swoją gówno opinie o którą nikt nie prosił bo 18latek zapytał jak naprawić gniazdko na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD


@Kamkam55: Nie tylko baby, ze 20 innych osób też ma z ciebie bekę gówniarzu xD
  • Odpowiedz
@Kamkam55: xd Zaraz ludzie będą dzwonić po specjalistów żeby wymienić żarówkę


@BornToDie69 tu byś się zdziwił/a, tygodniowo mam do wymiany blisko 50 żarówek. 150zł za sztukę. Nie wiem nawet jak to udowodnić bo to tak głupie.
  • Odpowiedz