Wpis z mikrobloga

Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym robić? Kontakt do właściciela by ogarnął temat i nie oddał kaucji? Zalatwiać kogoś do pomocy profesjonalnej czy da się jakoś to samemu zrobić? Dla mnie to by nawet mogło tak zostać tylko chyba troche niebezpiecznie

#elektryka #remontujzwykopem #remont #prad #majsterkowanie #pytaniedoeksperta #elektroda
Kamkam55 - Mireczki, lokatorka z sasiedniego kraju mi takie coś zrobiła, co z tym rob...

źródło: comment_1672859065kEHTe7kJshr6TtEC6heUKR.jpg

Pobierz
  • 177
@Kamkam55: Kurde, niedługo dupy nie będziecie sobie umieli podetrzeć. Ja nie wiem czy to kwestia tego, że jestem ze starszego pokolenia, czy tego że wychowywałem się bez ojca, ale zawsze próbowałem sam rozwiązywać problemy. Raz skutecznie, innym razem nie. A wam sie nawet nie chce wpisać w google: "wyrwane gniazdko, co zrobić". Jeśli więc mamy mieć pokolenie dziewczyn co marzą o sponsoringu, albo koncie na OF i pokolenie facetów co nie
@ten_pan_zbyniu: wpisałem, gniazdka na filmikach były slightly inne więc pomyślałem że pomogą mi wykopowicze, co się zresztą stało, ciężko w to uwierzyć ale wśród tych 130 wiadomości rozpaczania jaka ta dzisiejsza młodzież jest straszne bo nie umie naprawić gniazdka i automasturbacji do samego siebie bo ktoś potrafi to zrobić odkąd ma 6 lat i poza tym jego córka studiuje prawo, jest kilka konkretnych wiadomości które mówią mi co robić