Wpis z mikrobloga

Hej, jakiś nowy scam czy jakieś sposób złodziei?
Żona znalazła za wycieraczką w aucie kartkę (w koszulce plastikowej aby nie zmokła). Nie zauważyła żadnych uszkodzeń auta ale też nie wie czy inne samochody na parkingu miały takie kartki bo zdążyła do pracy dojechać i wtedy zobaczyła, że coś jest za wycieraczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trojmiasto #gdansk #samochody
adrwas - Hej, jakiś nowy scam czy jakieś sposób złodziei?
 Żona znalazła za wycierac...

źródło: comment_1672902246EkjzUZY05j9J5j803mIYDI.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@adrwas: to rada ode mnie jak google nic nie znajduje. Dodaj nr do kontaktów i jak masz Whatsappa to sprawdz profilowe zdjecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adrwas: nie mam pojęcia, ale wujas mi kiedyś opowiadał, że miał swego czasu dobrze zadbane auto - Alfę Brerę i też kiedyś znalazł kartkę za wycieraczką chyba - z tym, że tam było to okreśłone, że ten ktoś chętnie kupi to auto...
  • Odpowiedz
@adrwas: taktyk.
Chociaż zakładam że masz nietypowe/zadbane auto i ktoś jest nim zainteresowany. Kumpel tak robił jak znalazł gdzieś samochód z potencjałem do renowacji
  • Odpowiedz
@adrwas: miałem kiedyś podobna sytuację, kartka z informacją że "w związku z incydentem proszę o kontakt".
Oddzwoniłem i okazało się że typ się pruł że zajmuje JEGO MIEJSCE które nie jest jego ale też nie jest moje więc jakim prawem na nim parkuje xD
  • Odpowiedz