Wpis z mikrobloga

Dobra przyszedł dzień sądu. Na talerz czy tam miske wjechał mac n cheese. Generalnie wygląda jak gówno a smakuje, no właśnie….
Generalnie takie troche mdłe. Sosik nie jest klarowny tylko taki jakby się wode z mąką rozdrobniło. Makaronik git. Mało serowe to jest. Ja wrzuciłem potem dżalapino i trochę soli oraz pieprzu. Wtedy nabiera to smaku xDD
Smaku pomidorów też nie wyczujemy.
Nie jest źle jak ktoś jest zapracowany i myślę, że spoko alternatywa do batona czy gotowej szamy z żabki typu panini czy inne takie. Makro spoko
Na plus przygotowanie ale jednak lepiej czysty proch z huela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do testów mam jeszcze carbonare z wege boczkiem xD! oraz meksykanskie cos tam z ryżem.
Jak macie pytania to odpowiem chyba, że mnie ten wynalazek przeczysci
Jak ktos chce kodzik to zapraszam na priv
#huel #jedzenie #jedzzwykopem #soylent #dieta #gotujzwykopem
ketiow - Dobra przyszedł dzień sądu. Na talerz czy tam miske wjechał mac n cheese. Ge...

źródło: comment_1672945056JjvTI1xDrTAWlG5miMqVbJ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@ketiow: Z tych, co jadłem to właśnie to i makaron po bolońsku pasował mi najbardziej. Tajskie zielone curry i pomidory w ziołach obrzydliwe (szczególnie te pomidory), wyrzuciłem po 2 porcjach.
  • Odpowiedz
pomidory w ziołach obrzydliwe (szczególnie te pomidory), wyrzuciłem po 2 porcjach.


@sm_m: dla mnie pomidory w ziołach spoko, z kolei słodko kwaśne coś nie dość, że śmierdzi jak rzygi to jeszcze smak ma odrzucający xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Tego słodko kwaśnego nie próbowałem, ale te pomidory dla mnie niejadalne. Wydaje mi się, że jak będę kupował znowu, to muszę się trzymać dań z makaronem.
  • Odpowiedz