Wpis z mikrobloga

Grał ktos w far cry 5 na series x? Z fps boost serio jest taki kupsztal z grafika jak pisza na reddit ? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślę że po 4 bede chcial zagrac właśnie w 5. Wybrali byście 4k 30 fps czy 1080p (czy moze jest tam jeszcze nizsza rozdzialka z fps boost? ) 60 ? Ja zawsze w grach z widokiem z pierwszej osoby bylem zwolennikiem wiecej fps. #xbox #xboxseriesx #xboxone #farcry #ubisoft #farcry5 #gry #konsole #ankieta #microsoft #gaming #fpsboost

Lepiej grać w far cry 5 w

  • 4k/30fps 21.0% (17)
  • 1080p 60fps 79.0% (64)

Oddanych głosów: 81

  • 10
  • Odpowiedz
@needer: No ja zawsze wybieram najpierw ladniejsza grafike i dopiero jak czuje dyskomfort przy celowaniu to zmianiam na 60fpsow. W Far Cry'a 5 gralem juz jakis czas temu na one x i z tego co pamietam, to calkiem niezle mi sie gralo w 30 kaltkach, znacznie lepiej niz przy innych fpsach z takim klatkazem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja zawsze w grach z widokiem z pierwszej osoby bylem zwolennikiem wiecej fps


@needer: A jak Ci powiem, żebyś zagrał w 30fps to postąpisz wbrew sobie i będziesz tak grać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jedrek313: dla mnie na konsoli te 30 fps jakoś inaczej działa niż na PC. Na PC 30 fps praktycznie nie grywalne, tak jakby silnik gry był robiony pod 60 a nie 30 fps, natomiast o dziwo przy 30 fps na konsoli da się nawet spoko grać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mozna sprobowac (ʘʘ)


@needer: No właśnie spróbuj obu opcji i wybierz tę na której gra się najlepiej Tobie, a nie innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Beeercik: w trybie 4k jest obraz zyleta ale znowu ujowo sie celuje z broni w tych 30 fps :/ z kolei z fps boost grafika duzo gorsza ale jest ta płynność, trzeba wybrac mniejsze zło i nie wiem ktore wlaśnie (,)
  • Odpowiedz