Wpis z mikrobloga

#zwiazki #polska #madki #bombelek
Kurde nie rozumiem.... Po raz kolejny widzę artykuł na temat tego do którego roku życia powinno się spać z dzieckiem, i setki komentarzy kobiet chwalących się że śpią z trzy, cztero czy pięciolatkiem co noc w łóżku.
A ja się pytam co na to mąż? Nie potrzebuje bliskości? Seksu? Chwili intymności tylko z żoną? Kobietom aż tak odpierala że tracą całkiem rozum?? A później płacz i wyzywanie bo zły mąż zdradził, bo odszedł do kochanki. No skoro od dwóch lat śpisz z dzieckiem w łóżku i masz w dupsku męża i jego potrzeby, bo tylko bombelek się liczy, to się #!$%@? nie dziw.
Straszne to, coraz bardziej zaczynam zmieniać podejście do informacji typu mąż zostawił żonę z dzieckiem. Zdarza się że po prostu okazał się egoistycznym dupkiem, ale też często po prostu był traktowany jak bankomat, który ma po prostu nie przeszkadzać. Ehh brak słów
  • 170
  • Odpowiedz
@Szatynka: Dodam jeszcze jedno - kobietę powinno się odciąć od dziecka dość szybko. Powrót do pracy, jakichś starych hobby i do aktywności fizycznej. Czym szybciej kobieta wróci do formy fizycznej tym lepiej dla obu.

Zapiszcie sobie ten post przyszli ojcowie.
  • Odpowiedz
@Szatynka: podpisuję się wszystkimi kończynami pod tym, co napisałaś. Otwarcie mówię swojej żonie, że nie podoba mi się, że wieczorem, jak dzieciaki już śpią (na szczęście każde w swoim łóżku) to zamiast przyjść do mnie i po prostu poleżeć, woli siedzieć w pokoju młodszej "bo może się obudzić". Nosz #!$%@?, po #!$%@? kupowałem nianię elektroniczną?

Póki co idzie w dobrą stronę, ogarnęła, że to co mówię, to nie żarty, tylko całkiem
  • Odpowiedz
@Szatynka: Proszę napisz książkę, jak oduczyć dziecka spania z rodzicami metodami nie obciążając je psychicznie, to będzie bestseller światowy :)

Przypominam, jedna metoda nie działa na każdego i to nie jest takie łatwe jak się wydaje...
  • Odpowiedz
@Szatynka: W czasie karmienia piersią spanie z dzieckiem to jedyny sposób żeby się dobrze wyspać (dotyczy to wszystkich domowników włącznie z mężem) karmisz na śpiocha nie trzeba w kółko wstawać do płaczącego dziecka. Jakoś nie zauważyłam żeby z tego powodu seksu było mniej, trzeba tylko znaleźć dobrą okazję ;) ale to wcale nie robi się łatwiejsze jak dzieci są starsze i lubią odwiedzać rodziców z znienacka :P.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Szatynka: Jak facet (gdy mowa o rodzinie gdzie on ako jedyny zarabia w rodzinie i wnosi wkład finansowy) stawia wymagania co do wydatkowania tych pieniędzy to jest wg feministek przemoc ekonomiczna.

Gdy natomiast żona odmawia mężowi pożycia małżeńskiego, to nagle przemocy już nie ma.

Pomijam nawet fakt, że żona zawsze może iść do pracy, a tymczasem facet który pójdzie do kochanki z automatu jest poddawany ostracyzmowi społecznemu.
  • Odpowiedz
@Erwos: serio? Dwu czy trzylatek ma już własne łóżko i powinien być przyzwyczajony by w nim zasypiać. Jak jesteś tak nieporadny że nie potrafisz nauczyć tego dziecka to cóż..niech ci wchodzi na głowę. Psychika dorosłych też jest istotna
  • Odpowiedz