Wpis z mikrobloga

Chłop co w 2023 roku ma windowsa 7. A już 11 wyszła xd. Ale szczerze mówiąc mi to wystarcza, fajny system, czytelny, dużo opcji modyfikowania, nie zawiesza się. Lubię go bardzo, już 6 rok pracuje. Zatrzymałem się w czasie z nim. Jestem sentymentalny. A wy jaki macie system koliedzy?
#przegryw
Pobierz Van-der-Ledre - Chłop co w 2023 roku ma windowsa 7. A już 11 wyszła xd. Ale szczerze ...
źródło: comment_16732248491QsGG1961QMXpq0BkOGTLv.jpg

Jaki system masz?

  • 11 26.9% (753)
  • 10 55.6% (1557)
  • 8.1 1.6% (46)
  • 8 0.7% (20)
  • 7 7.9% (220)
  • Vista 1.4% (39)
  • XP 5.9% (165)

Oddanych głosów: 2800

  • 81
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Van-der-Ledre: win 11 ale 7 najlepsza
Do niedawna na 11 niedalonsie przeciągać pliku do programu na pasku start. XD
Jest #!$%@? nowe menu więc trzeba otwierać plik ppm z shiftem xd
Jak rozszerzasz ekran na więcej monitorów to jest animacja paru sekundowa i wsio się blokuje
No i jeszcze bardziej pogłębił się problem panelu sterowania jak od win 8

Win 7 ostatni normalny
@salad_fingers: Tak, 2 tygodnie bez aktualizacji to szkoda dla twojego bezpieczeństwa. Szkoda mi, że jesteś taki zacofany w tematyce cybersecu - ale dla mnie najgorsze i tak jest to, że swojej racji zaciekle bronisz i chcesz innych do niej przekonać.

Powodzenia, używaj nadal swojej 7 w 2023 gdzie nawet Microsoft zaleca aby tego nie robić :) (nie odpisuj bo nie chce mi się czytać twojej riposty)
więc powiem tylko: #!$%@? system ustawień + traktowanie usera jak przeszkodę (mam tu na myśli mojego pracowego lapka z W10, z którym muszę walczyć żeby przypadkiem nie zaskoczył mnie nocnym rebootem, który zamyka wszystkie okna, także terminale, także z działającymi procesami np. jupyter)


@salad_fingers: zawsze jak czytam takie wpisy to zastanawiam się czy ja korzystam z jakiegoś innego Windowsa? Na W10 pracuję od lat i nigdy nie spotkałem się z żadną
@Van-der-Ledre: 10 na domowym (praktycznie od premiery) i 11 na firmowym. Gdybym usiadł przy 7 nie umiałbym się odnaleźć. Polecam upgrade ze względów bezpieczeństwa, bo w końcu będzie jak kiedyś z błędem w RPC na XP, gdzie w trybie offline trzeba było konkretną poprawkę lub SP3 instalować, bo dosłownie po paru minutach komp łapał syfa i sam się restartował.