Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy. Męczy mnie uciążliwa baba, która wychodzi z psami na ubikację (nie sprzątając) i trzyma Yorka na rękach, a owczarka sukę puszcza bez smyczy. Raz ten owczarek zaatakował mojego psa - 16-letniego wilczura, staruszka, więc nie mógł się bronić, a ja nie zamierzam nie używać klamry od smyczy, by temu psu następnym razem przywalić, jak się ponownie rzuci na mójego psa. Nagrać ją czy co mam zrobić? Rozmowa z nią nie przynosi skutku. Raz się z nią kłóciłem i kazała mi iść z psem gdzie indziej. WTF, zawołała swoją dziewczynę i oboje goniły mnie z moim psem. Nie będę ustępować. Prowadzę psa zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i czystości. Będę chodzić na ten plac z moim psem, bo mam takie prawo, bo jest wspólny, a jedynie tam jest trawnik i parking. Już pomijam, że mnie jej dziewczyna straszyła kolegą policjantem.... #psy #patologia
  • 29
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: i tak złoci ludzie, że mówią o gazie, bo ja bym od razu palą teleskopowa tego psa walił. Jeśli nie byłby na smyczy i latał sobie luźno, bo się bałeś że cię zaatakuje a tak w ogóle to pewnie ma wściekliznę bo widziałeś że miał jakąś pianę w pysku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@criticalkush90: @obcowzbudny: @CZUOWIEK: A coś może mi grozić jak użyje? Po drugie ciagel jej te psy sraja a ona nie sprząta, ja musze wejść na ten trawnik by pies się opróżnił i zawsze kurde wychodzę z gównem na obu butach :( moje sprzątanie jest bezsensowne. Czy jak ja nagram i zaniosę to na SM to dostanie ona mandat ? tysiąc worków na allegro to koszt 70zł starcza na długo
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: z wlaścielami psów, którzy nie sprzątają po swoich czworonogach oraz jesli są agresywne nie trzymaja ich na smyczy trzeba ostro postepować.

To jest brak szacunku do innych ludzi i zwierzat, czyli zwykle chamstwo. Takie patologie należy tępić w zarodku.
  • Odpowiedz
@the-Fam: Pies nic nie winny, on się tak tylko bawi, że Ci nogę #!$%@? na wysokości lydki xD.
Wybacz, ale miałem kontakt z takimi agresywnymi bydletami jeżdżąc po wioskach na rowerze. Bez pały teleskopowej przytoczonej do ramy te bestie by mnie zagryzły jak jakieś wilki w wiedźminie. Widać że nigdy nie napadła Cię wataha ujadających, #!$%@? wie czyich, głodnych psów. Ja nie mówię, żeby walić psa palą w jakimś parku w
  • Odpowiedz
@the-Fam: Już jej mówiłem, gdy tresowała swojego psa gwizdkiem w tym samym miejscu. Jorka trzymała w jednej ręce, a tego owczarka na smyczy. Przysięgam, że raz aż się przewróciła, bo jej owczarek ją ciągnął, widząc mojego psa. Zwróciłem jej uwagę, żeby wychodziła z jednym psem, a nie dwoma, bo jeden drugiego nakręca. Od tamtej pory wychodzi z psem bez smyczy.
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: Gdyby nie fakt , ze mój pies jest stary uwierz mi , ze miałbym #!$%@? i bym mu pozwolił się bronić adekwatnie do sytuacji ale właśnie jest stary lekko się go szturchnie to siada na tylnie łapy . Mój pies potrafił się kiedyś obronić przed mieszańcem owczarka kaukaskeigo i to skutecznie go przegonił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam 16 lat psa i nigdy nikogo nie ugryzł
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Stary czy warto się bić? Przestań chodzić skoro tam jest nasrane i bijesz się z wariatkami. W innym miejscu spotkasz takich ludzi jak ty. Normalnych i co sprzątają po sobie. Chyba, ze jesteś jak te wariatki to sobie Walcz XD
  • Odpowiedz