Wpis z mikrobloga

@Ciamon: PZPN to jedno a polskie kluby to drugie, na #!$%@? budować boiska i organizować szkolenie jak można kupić starego Słowaka który nic nie oferuje i niczego nie gwarantuje. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ciamon: ale glebokie ja cie nie mogie xDDD odpowiem ci cytatem innego wielkiego polaka patrioty - "gadac i krytykowac to kazden jeden potrafi, ale robic to nie ma komu". Rozwala mnie jak ktos wali konia do tego co ktos powiedzial. Tez moge skrytykowac polska pilke, moj cytat tez wrzucisz do mema? XDDD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Prusti A czy to ja stworzyłem tego mema? Nie, wrzuciłem tylko mem z cyctatem i nie ja jestem twórcą, choć pamiętam te słowa wywiadzie z Panią Pochanke w (tvn)24
  • Odpowiedz
@kukurykukokonowe:

ten cały #!$%@? z PZPN #!$%@? bo oni dalej myślą że jest PRL. Świnie przy korycie i póki się rzarcie nie skończy nie odejdą.


Jak z Kościołem Katolickim. Uważam, że jest niestety za dużo koneksji, betonu, zawiłości, aby to naprawić. Skończy się kasa (PZPN wbrew powszechnej opinii utrzymuje się głównie ze składek klubów, które są opłacane z pieniędzy publicznych + sponsoring od państwowych spółek), to szczury opuszczą okręt, bo przecież
  • Odpowiedz
@Prusti
Jak byl trenerem to caly pzpn torpedowal jego pomysly,wiec nie dziwne ze potem mial tbw i mial juz inna posade.
Teraz to samo- nie przedluzono umowy z Michniewiczem,a zastapic ma go ktos na takim samym poziomie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ryshe: Mentalna przepaść była już przed sowiecką okupacją. Polecam poczytać trochę o realiach Polski sanacyjnej, systemu panującego przed rozbiorami.
Te naleciałości wynikają z wielowiekowego biernego przyzwolenia obywateli i elit na rozkradanie dobra wspolnego, jakim jest budżet państwa. Jeśli nie będziemy budować społeczeństwa inteligentnego, obywatelskiego to nadal nasz kraj będzie mentalnie bliższy Rosji, niż Szwajcarii.
Jesteśmy 20 lat w Unii, a wydaje nam się że jesteśmy ludźmi zachodu. Gowno prawda, wystarczy spojrzeć
  • Odpowiedz