Wpis z mikrobloga

Mój ulubiony dostawca informacji, który już wiele przewidział, a jego słowa na długo przed okazywały się prawdą, czyli szef wywiadu wojskowego Ukrainy, Budanov twierdzi że najbliższe 6 miesiecy bedzie "najbardziej gorace" a Ukraina wygra ten konflikt w tym roku.

Od siebie dodam że jak dla mnie, administracja Bidena rowniez chce to zakonczyc w tym roku, a ze Putin udaje nieugietego, zachod zacznie wysylac sprzet ktory po prostu da im wygrana.

A dlaczego USA chce to konczyc w tym roku? Bo w przyszlym sa wybory, a to co sie obecnie dzieje jest obciazeniem dla Bidena, i paliwem dla jego przeciwnikow. Czas wiec konczyc, pokazac sukces, i zgasic paliwo dla przeciwnikow.

Caly wywiad tutaj.
#rosja #ukraina #wojna
  • 32
@Art_of_War: Dlatego nowy rok rozpoczeli od wozow bojowych. Na poczatek tez dostali kilka sztuk HIMARS. Wycieczka prezydenta Ukr do USA nie byla podyktowana "dziekowaniem" a planem na ten rok - 100%. Ciekawe jak wazne to byly rozmowy, skoro nie zalatwili tego zdalnie.
@RafDan: wycieczka chyba też była po to, żeby republikanow i niedowiarkow przekonać. Straszne były tam tarcia o wybranie house spekaera które blokowała frkacja kilkunastu osób, która domagała się audytu i kontroli wydatków na Ukrainę i to miał być warunek wyboru
@RafDan: Ale też konflikt nie powinien się zakończyć przed naszymi wyborami bo wtedy padnie cała konstrukcja tlumaczenia naszej padającej gospodarki czyli "putinflacja"
Trzeba się tak wstrzelić z ofensywą by wszystkim było na rękę ( ͡º ͜ʖ͡º)
a Ukraina wygra ten konflikt w tym roku.


@RafDan: Mieli wygrać do końca poprzedniego xD Wojna będzie trwać latami, skończy się jeśli w kacapstanie dojdzie do przewrotu lub jeśli jednej ze stron skończą się ludzie i sprzęt.
@Viscop: Po pierwsze to nie slowa Budanova, po drugie jest wyraznie napisane ze jest mozliwe, a nie ze wygraja wiec nie wiem dlaczego piszesz jedno jak mowione jest drugie.

@napster92: Co? xD Ty myslisz ze w Rosji sa legalne i uczciwe wybory, i Putin walczy o poparcie? wtf