Wpis z mikrobloga

@bo-banley: Ja z kolei miałem trochę inną sytuację. Pamiętam jak czekałem aż zobaczę moją niespełnioną miłość na jej studniówkowy design, miałem nadzieję, że rozpuści włosy i ajjjj będzie taka rakieta, bo z rozpuszczonymi włosami ślicznie wyglądała () No i z jakimś lekkim (czyli nie takim jak w memie) makijażem to już w ogóle. Finalnie przyszła bez żadnego makijażu, przez co dziwnie się świeciła, a
@Leotard00: Ach, wspaniały przykład mansplaningu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A może po prostu makijaż dzienny różni się od wieczorowego? Jeśli ma być fotograf to już w ogóle trzeba mieć mocniejszy makijaż, żeby dobrze wyglądać na zdjęciach. Z fryzurami jest często tak, że dziewczyny robią upięcia, żeby im było wygodnie - rozpuszczone włosy się plączą, jest gorąco i szybko się wygląda źle.
No i po prostu kobiety na
@CudMalina: najlepszy makijaż to taki, który wygląda naturalnie, bez różnicy czy to event wieczorowy, czy o 10 z rana.

Te szpetne makijaże do których nawiązuje mem są wynikiem absolutnego braku poczucia jakiejkolwiek estetyki przez "requestującą", brakiem umiejętności u samej makijażystki, mocnym wpływem rodziców tkwiących w tym co było modne w latach ich młodości, lub presją środowiska (wszystkie karyny na około tak się robią) i brakiem odwagi w wyrażeniu siebie.
@bo-banley: pamiętam jak kiedyś szedłem na studniówkę z pewną panną, którą widziałem tylko raz w życiu przed. Jak ją zobaczyłem to zastanawiałem się, czy to jest ta sama z którą się widziałem przed studniówką.
@CudMalina: to tak nie działa i kobieta jak się stroi to zawsze robi to dla siebie ale i płci przeciwnej żeby się im podobać, z facetami to samo, zresztą nawet jeśli robiłybyście to tylko dla siebie to i tak w #!$%@? słabe poczucie piękna macie xDD
@CudMalina: idiotyzm tego słówka jest m.in. taki, że punktuje zachowanie uznawane za seksistowskie jednocześnie samo będąc seksistowskie, ale zakładam, że feministki nie mają na tyle oleju w głowie żeby to dostrzec albo dorobią jakiś fikołek wyjaśniający, dlaczego jest to ok (°°