Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 189
Strasznie mnie bawi, jak wiele użytkowników tutaj zaczyna trząść portkami, bo kacapy odbiły wioskę.

A więc podsumujmy kilka faktów odnośnie tej wojny

1. Ukraina jest hamowana przez zachód w kontekście ataków w głąb kacapstanu, jest to traktowane jako As w rękawie na wypadek wymkniecia się sytuacji z pod kontroli.

2. Wywiady uk, usa, Francji, i jeszcze ch. wie kogo, potrafią na tydzień przed ewentualnymi wydarzeniami informować opinie publiczną, a potem widzimy że zapowiedziane rzeczy stają się faktem - ważne do podkreślenia - opinie publiczna, czyli sztaby zarządzania kryzysowego w takich sytuacjach mają relacje 24/7 HD 240FPS, z dźwiękiem Dolby atmos. Znają rzadkość kupy gierasimowa, i szerokość otworu analnego prigozyna.

3. Ukraina musi podchodzić do wszystkiego strategicznie, nie może sobie pozwolić na tak bezmyślne tracenie swoich jak robią to kacapy. To akurat działa również jak miecz obusieczny dla kacapow, pierwsza mobilizacja była mala, i z prowincji, teraz się szykuje duża, i na dodatek zamknęli granicę. Już wcześniej płonęły tamtejsze wcry, były protesty i paru wojaków oberwało po łbie za pomysły mobilizacji, tylko czekac co będzie teraz.

4. Łapkę na odbudowie ukrainy już kładą zachodnie korporacje, w tym wielki Blackrock - fundusz inwestycyjny. Jeszcze jak historia Ameryki sięga, tam gdzie jest biznes do zrobienia, tam Amerykany wprowadza swoją demokrację. Właśnie rzucili 1300 pojazdów, tak o, niech sobie stoją we wschodniej flance NATO.

5. To jest już jedyna, i ostatnia szansa kacapow na cokolwiek, i wszyscy sobie doskonale z tego zdają sprawę. Zachód jest zmęczony tematem wojny, covid już nie istnieje, wszyscy chcieliby wrócić do krecenia lodów na nowo, a jakaś małpa zza Uralu nie może usiedzieć na dupie. Zauwacie zmianę w kwestii relacji Francja - Rosja, uk też jest tak cięte na kacapow ze juz się nie bawią w małą pomoc, tylko wprost piszą o nowoczesnej technologii przekazywanej na front.

Także, trochę wiary. Zachód to nie kacapstan, mimo swoich wad doskonale wie doskonale co robi bo ma dużo więcej do stracenia niż 500k chłopa w okopach.

kacapom gdziekolwiek są na świecie, i tymi w komentarzach poniżej można życzyć tylko jednego. I tego właśnie z całego mojego serduszka im życzę.

#ukraina #rosja #wojna
  • 29
@Seishin:

Łapkę na odbudowie ukrainy już kładą zachodnie korporacje, w tym wielki Blackrock


I to jest chyba najważniejsza jaskółka. Zwiastun wiosny (dla rosji - raczej jesieni....)
@Grooveer: no bedzie ich wiecej, czyli wiecej miesa armatniego mężczyzn nie ogarniających jak się zachowywać na placu boju kontra wyszkoleni przez Zachód Ukraińcy gdzie tłumem rosjan rządzi jakiś generał a u Ukraińców oficer kieruje małe przeszkolone grupy z lepszym uzbrojeniem i namierzaniem ze starlinków. Po prostu będzie więcej rosjan ginąć aż na front zacznie Putin wysyłać kobiety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Seishin:


Łapkę na odbudowie ukrainy już kładą zachodnie korporacje, w tym wielki Blackrock


I to jest chyba najważniejsza jaskółka. Zwiastun wiosny (dla rosji - raczej jesieni....)

@w0jmar:

Szczerze to ja zelenskiego nie popieram, głównie za zamknięcie granic dla facetów.

Ale z drugiej strony to mi strasznie śmierdzi że Stany się tak z nim dogadują, bez posiadania wcześniejszych relacji.

Skąd mieliby pewność i mają ją nadal że coś mu nie odwali,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grooveer: no bedzie ich wiecej, czyli wiecej miesa armatniego mężczyzn nie ogarniających jak się zachowywać na placu boju kontra wyszkoleni przez Zachód Ukraińcy gdzie tłumem rosjan rządzi jakiś generał a u Ukraińców oficer kieruje małe przeszkolone grupy z lepszym uzbrojeniem i namierzaniem ze starlinków. Po prostu będzie więcej rosjan ginąć aż na front zacznie Putin wysyłać kobiety

@#!$%@?:

Nie nie kochany, trochę się zagalopowałeś.

W cywilizacjach turańskich, kobiety nigdy nie biorą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@?.

@Grooveer:

Szkolenie swoje a realia swoje, fajnie jest jak jesteś na poligonie, masz w miarę warunki spania i jedzenia.

Co innego jak siedzisz w okopie przy - 15, wokół flaki kolegów, a ostatni prawdziwy posiłek jadłeś jeszcze u matki rassiji.
@Seishin:

W cywilizacjach turańskich, kobiety nigdy nie biorą udziału w walkach, srają na złoto więc nie mogą się pobrudzić w okopach.

Przecież kobiety walczyły w Armii Czerwonej. Czego nie robił niemal żaden inny kraj zaangażowany po jaja w tę wojnę.
@Seishin: No z tymi kobietami to faktycznie żart, bo raczej jakby tylko kobiety zostały to następnego dnia by się poddały jakby im Ukraińcy obiecali przez megafon spa i prysznic. Chciałem po prostu pokazać w jakim kierunku to idzie, i że za chwilę Putin będzie miał poważny problem kogo wysłać na front
@Seishin: bo o ile w Ukraińskiej armii istnieją standardy zachodnie i szacunek do nowych kadetów na placu boju to u ruskich nie ma ich wcale. Więc nawet jak siedzą po obu stronach w tych okopach to morale po stronie Ukrainy jest o niebo większe a przeszkolenie daje to, ze nie strzelasz na oślep jak to zapewne ma miejsce jak się da małpie karabin
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@RaghNaarRoog: no to powodzenia, mogę o dobrą kasę się założyć że gdyby wezwano na mobilizacje kobiety, to rząd kacapow upadłby w 72h.

Co by o babach nie mówić, o swoje sprawy walczą tysiąc razy lepiej niż robimy to my, faceci. Wstyd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@#!$%@?: ja się na wojnie nie znam, na codzień bawię się kablami, ale tu pisze tylko to co dla mnie widać gołym okiem.

Mógłbym to nazwać tak że kacapy miały rok na ogarnięcie się i jakieś rozwiązanie tej sprawy, myślę że Francja i Niemcy ogromnie liczyli na to ze kacapy jakoś tam zamaskują u siebie tą porażkę, i przynajmniej dla swoich ludzi okrzykną sukces. No ale widać przeliczyli się co do inteligencji
@Seishin:

Ale z drugiej strony to mi strasznie śmierdzi że Stany się tak z nim dogadują, bez posiadania wcześniejszych relacji.


Śmiem twierdzić, jako teoria spiskowa, że Zełeński i Hołownia to dzieło amerykańskiego PR (wywiadu?)
Dochodzili do władzy (objawili się) w tym samym czasie. Zełeński został prezydentem, Hołownia ostatecznie nie, ale rozkręcił zacny ruch.
Obaj są gwiazdami znanymi z TV, dość lubianymi, a rozpoznawalność z TV w byłych demoludach ma duże znaczenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Seishin: bardziej mnie ciekawi co pójdzie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.bankier.pl/wiadomosc/CNN-Ukraincy-rozpoczna-w-USA-szkolenie-z-obslugi-Patriotow-8469974.html

@#!$%@?:

No i o tym jest właśnie mowa. Problem z kacapami rozwiązał się niejako sam, ukrainy jeszcze dekadę temu nikt nie traktował poważnie, w sumie to byli brani bardziej jako ludzie kacapow niż ludzie Europy. A tu się okazuje że (stety i niestety) za ich pomocą można wyrwać takiego chwasta, wystarczy trochę sypnac dolarami.

Ale