Wpis z mikrobloga

Mirki, niech ktoś pomoże.

#tldr nie moge znaleść ulubionego zapachu

Od długiego czasu szukam zapachu, który nie znudzi mi się po tygodniu i będę mógł nosić go jako mój własny zapach, który do mnie pasuje.
Aktualnie posiadam (kolejność od top do najmniej lubianego)
1. Spicebomb - niby wszystko ok, zapach jesienno zimowy ale nadal coś w nim brak aby się utożsamić z nim
2. Gurlain lhomme ideal edt - zapach jak wyżej, chociaż siedzi tez w cieplejsze dni szybciej drażni niż spicebomb
3 Dior homme - nie wiem dlaczego ale uważam ze brakuje mu jakiegos pazura totalnie nie pasuje do mnie.
4. Chanel bleu de chanel parfum - wspaniały zapach, byłby wyżej ale nie wyobrażam sobie używać go na codzień. Zreszta niestety powoduje bol głowy przy dłuższym wąchaniu
5. Tom Ford noir extreme - jak wyżej
6. Jpg ultra male - zbyt słodki
7. Encre noire - kościelny zapach, który na codzień nie leży, zbyt mocny i poważny.
8. Rasasi Dareej - mdly i po czasie nieznośny. Paradoksalnie lepiej leży mi w cieplejsze dni
9. Chanel egoiste - marmolada albo babciny róż - totalne rozczarowanie ale nie ma tragedii i sporadycznie powącham

Na lato to damo. Próbowałem Aqua di gio, jakieś zary, czerwone Vistule i najśmieszniejsze ze najlepiej leży mi unisex ck everyone xD

Mirki doradźcie co robić. Kiedys w douglasie każdy zapach ( może prócz kolońskich i skórzanych byl wspaniały ) za gowniaka kupiłem one milion pierwszy poważny zapach i dosłownie mogłem wąchać go godzinami. Potem było Aqua di gio i tak samo się jaralem. Niestety im więcej czasu mija, im więcej zapachów znam tym gorzej. Kupuje kolejne a to nie to czego szukam. Nawet nie wiem czego dokładnie ale chciałbym wreszcie odkryć zapach który zostanie ze mną na stałe. Ma ktoś tak ?

#perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rawixz4roga: jak Dior Homme 2020 nie ma pazura to spróbuj wersję Sport z 2021. Baza tak samo oparta na ISO E SUPER ale długo utrzymuje cytrusy.

Też polecam Platinum Egoiste i Terre d'hermes. Od Hermesa sprawdź H24 edt.
  • Odpowiedz
@Rawixz4roga: No perfumy się nudzą dlatego wywalamy na nie w ciul hajsu żeby mieć różnorodne xD

A tak na poważnie to potestuj Lanvin L'homme sport, zawsze jak go zakładałem to było bez szału, ale jak ściągałem bluzę pod koniec dnia to było "o #!$%@?! Co tak ładnie pachnie?" Podobnie miałem Moschino "uomo?"
Albo obczaj zwykłego Le Male, lub coś z Prady- l'homme, Amber ph
90% zapachów które wymieniłeś to imprezowe ulepy,
  • Odpowiedz
@okretowy_sanitariat: wąchałem oba zapachy i szczerze mówiąc Megamare pomimo tej słonej nuty osobiście to z morzem się jakoś szczególnie nie kojarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi tam bardziej jakiś zwierzak wychodzi, natomiast AdS to morze i wodorosty, moim zdaniem podobieństwo jeżeli jest to bardzo znikome, dla mnie to zupełnie inne perfumy

AdS jest kopiowane przez Acqua di Portofino Sail - całkiem przyjemne, chociaż podjazdu nie mają, ale
  • Odpowiedz