Wpis z mikrobloga

Dobra małe podsumowanie 2022r. W ubiegłym roku zarobiłem około 75k u bukmachera. Nie są to dokładne wyliczenia bo takowych nie prowadziłem (pomyśle nad tym w tym roku), ale ogólne wpływy- pensja za januszex i jakieś poboczne wpływy. W bukmacherke bawię się od ponad pięciu lat z różnym efektem, jednak dopiero w zeszłym roku zacząłem grać poważnymi stawkami i jak widać przynosi to jakieś efekty. Wiele się przez ten okres nauczyłem i stwierdziłem że fajnie było by się tym podzielić, dlatego na dniach zrobię jakąś grupę/konwersacje na jakimś komunikatorze gdzie będę wrzucał swoje typy, przemyślenia na temat spotkań itp. Jeżeli ktoś jest chętny na dołączenie to niech odezwie się na priv, jak już takowa grupa powstanie to dam znać, a wjazd do niej oczywiście darmo.

Na koniec jeszcze małe #rozdajo gdzie spośród plusujących ten wpis wylosuje jedną osobę która dostanie wybraną przez siebie książkę sportową z empika do 50zł( ͜͡ʖ ͡€)
Macie czas do jutra, godziny 20:00.
Aha, fajnie gdyby ktoś mi wyjaśnił jak dokładnie przeprowadzić to losowanie bo jestem nowy na wypoku i nwm xd

Zachęcam też do obserwacji, gdyż czasami i tutaj wrzucę jakiś kuponik( ) (tak wiem ostatnie bodajże 3 kupony były w dupala xd).

#bukmacherka #mecz #inwestycje
Pobierz bl3ndzior - Dobra małe podsumowanie 2022r. W ubiegłym roku zarobiłem około 75k u bukm...
źródło: comment_1673696470TYNHaDc7harXiqhSjbZMhY.jpg
  • 56
@bl3ndzior: hej, poświęciłem dużo czasu aby nauczyć się programowania. Teraz świetnie zarabiam na tym. Bardzo chętnie za darmo poucze innych. Już zakładam grupę więc zapisujcie się po darmową wiedze!

I co? Brzmi naiwnie. No właśnie. Tak samo jak twoj post.
@bl3ndzior: zarobiłem - u bukmachera > wybierz jedno

nie da się zarobić u bukmachera, to gra losowa, więc można przegrać albo wygrać, ale jest to tak matematycznie przemyślany system, że albo szanse na wygraną są mniejsze albo procent wygranej minimalny (a i ten procent jest niepewny bo raz to i Wisła Kraków wygrała z Barceloną, a ludzie może stawiali "pewniaczki" po kursie 1.01 na Barcę)

jak myślisz o bukmacherce w kategoriach
@Gamtaro2: Ale jak hazard? Ja kłade swoje pieniadze tam gdzie wg. mnie jest wieksze prawdopodobienstwo i po statystykach i po gameplanie mozna bylo pewne, ze oliveira nie ma szans obalic 2 razy islama, ktory jest zapasnikiem a Oliveira ma slabe ofensywne zapasy. Na gieldzie tez kładziesz pieniadze tam gdzie wg ciebie jest wieksze prawdopodobienstwo na zysk niz strate, to tez jest hazard? A surebety to też hazard? :P Zakłady bez ryzyka
Ale jak hazard?


@Mocarz888: najnormalniej w świecie, zgodnie z jego słownikową definicją. Obstawianie u bukmachera to hazard niezależnie od tego jak mocno tupałbyś nogą, że ty masz same pewniaczki

Na giełdzie kupujesz cząstkę firmy. U bukmachera nie kupujesz udziałów w zawodniku tylko zakładasz się, że wygra albo zrobi coś innego. Nie masz żadnego horyzontu inwestycji. Nie przyniesie ci ona zysków w czasie. Jak źle obstawisz to tracisz wszystko. To jest zwykły
@Gamtaro2: I nie znam ludzi którzy zarabiaja regularnie na ruletce, a znam osoby, które zarabiaja regularnie w bukmacherce :) A odniesc sie do surebetów i zaklad bez ryzyka, bo akurat takie value bety to gram rzadko, raz na pare miesiecy jak jest petarda bet
@bl3ndzior: mam kumpla który tak inwestował, i #!$%@?ł całą kwotę jaką uzbierali razem ze świeżo upieczoną żoną z wesela ok 60k + trochę pieniędzy na wkład własny. Co dziwne nie odeszła od niego...
znam osoby, które zarabiaja regularnie w bukmacherce :)


@Mocarz888: czy te osoby są z nami w pokoju? bo zapewniam cię, że jakby były to buk by zbankrutował, a jednak cały czas zarabia. buk to nie organizacja charytatywna tylko maszynka do robienia pieniędzy na tych, co łudzą się, że znajdą jakieś system czy jak ty to określasz "wiedzę" i będą wygrywać

ja znam parę przypadków z mojego miasta i okolicznych, gdzie ludzie
@ananasowy: zarabianie 1-3 k miesiecznie to nie jest az tyle, zeby buk zbankrutował jak sie gra na paru bukach ;) I niektóre buki szybko limituja jak sie zarabia wiec trzeba robic konta na inne dane
@Mocarz888: ta, akurat, ale ty jesteś na tyle cwany, że zawsze przechytrzasz buka. no i powiedz, ile miesięcznie musisz średnio postawić zakładów, żeby "zarobić" 1-3k? jaka jest łączna kwota tych zakładów? ryzykujesz 100k żeby "zarobić" 3k czy może jesteś takim mózgiem 1000 IQ, że ze stówki robisz 3k zamiast zgłosić się do mensy?
@ananasowy: Nic nie ryzykuje bo nie obstawiam tak jak inni, tylko gram za bonusy, typu zaklad bez ryzyka na fortunie jakies surebety jak sie znajda. I granie za takie duze kwoty z małym kursem to jest juz hazard, juz to przeszedłem w swojej "karierze"