Wpis z mikrobloga

Coz, po paru(nastu?) latach na tym portalu (bo tak, kont mialem kilka) czara goryczy sie przelala.

Nowy layout jestem w stanie rozumiec, kazdy lubi przyzwyczajenia i jest zly jak sie cos nagle zmienia, pewnie by sie przyzwyczail chlop. To, ze polowa rzeczy nie dzialala a teraz dodatkowo tu nic nie dziala jak nalezy tez- moze trzeba bylo szybko udowodnic dotacje czy cos, zdarza sie.

Ale #!$%@?, Waszej bezczelnosci jesli chodzi o stronniczosc polityczna, portal ktory walczyl o wolnosc internetu zostal sprzedany dla pisowskiej propagandy, konczywszy na #!$%@? moderacji a kilka dni przed zmiana Wasza moderacja nabrala sie na moje sugerowanie, ze jestem #rumun i zablokowanie mi mozliwosci komentowania nie przeboleje. Za duzo, mam dosc.

Milo bylo, ale uciekam do konkurencji. Lub sam ją Wam utworze. Troche #zalesie bo mimo wszystko byli tu fajni ludzie, kazdy sie czul tu jak w jakims programie z ukryta kamera i spolecznym eksperymencie wytrzymalosci, no i byly tu pomocne dlonie, no ale coz. Tak jak mieliscie na nas #!$%@?, tak bedziecie miec jeszcze bardziej. A moze to celowy sabotaz, bo pieniazki pobrane, portal i tak sie konczyl i w ten sposob zeby dotacji nie cofneli trzeba bylo wycisnac z tej cytryny ostatki? Nie wiem, i #!$%@? mnie to juz obchodzi, Elo benc

#wykop #moderacja #nowywykoptogowno #zalesie
  • 1