Wpis z mikrobloga

wykop jaki byl taki byl ale teraz smutno sie na to patrzy jak na glownej sa wpisy ledwo ponad 100 plusow. Na naszych oczach umiera pewna ikona Polskiego internetu. Nie rozumiem jak mozna zarznac kure znoszaca zlote jaja....
  • 37
  • Odpowiedz
@bart_next: no dokładnie, może i jestem foliarzem, ale wykop to obecnie przypudrowany trup z ładnymi statystykami z przeszłości, a mnóstwo spiërdolonych funkcji stwarza potencjał programistom do zarobkowania także po sprzedaży - a państwo / SSP / Orlen z drukarką robiącą brr to idealny klient ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skoro Orlen zajął się wydawaniem gazet to czemu miałby się nie zająć działalnością internetową? bym się nie zdziwił jakby
  • Odpowiedz
a później przyjdzie obcy kapitał, wykupi wykop za pół darmo, a okaże się że to biauek na białym rumaku i każdemu kto tu pozostał postawi kremuwkę i piwo perła (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Nie rozumiem jak mozna zarznac kure znoszaca zlote jaja....


@bart_next: przeciez dostana dotacje z panstwa, albo reklame z orlenu, ze finansowo wyjda jeszcze lepiej, tyle, ze coraz mniej tu wolnosci i RiGCzu :(
  • Odpowiedz
@bart_next: żaden eksodus nie wydarza się z dnia na dzień, także jeszcze poczekajmy. Po drugie nie od dziś wiadomo, że łaska wykopków na pstrym koniu jeździ, już zresztą początkowy zachwyt nad hejto został zaburzony przez aferkę. Może ruch się zmniejszy, ale czuję, że dużo osób wróci i znów będzie po staremu, czyli #!$%@?, ale stabilnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@janusz-lece: Niestety masz rację finansowo na pewno wyjda na tym lepiej. Tyle ze straca niezaleznosc jako portal i beda na lasce finansujacych. W skrocie ich model biznesowy bedzie sie opieral na jednym duzym finansowaniu i jak zrobia cos nie po mysli darczyncy automatycznie zostaja odcieci od srodkow.
  • Odpowiedz
Przecież wy jesteście #!$%@? gorsi jak pisowcy od smoleńska, widzę na wykopie że to otoczona twierdza przez orlen i pisowców :D Coby się nie działo maczł w tym palce albo orlen albo kaczor ;D

Oszołomy, które śmią się wywyższać nad prostych ludzi którzy głosują na pis bo im dajo.

Nie wiem co gorsze ;/
  • Odpowiedz
  • 4
@Outline: No my Oszołomy chociaż mamy jakies potwierdzenia naszych fanaberii: finansowanie wykopu z rzadowych pieniedzy, reklamy orlenu na wykopie, itp.

A ty co masz na obalenie tej teorii 'oszołomie'?
  • Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem to ludzie tu nie wrócą. Może jakiś ułamek wróci, ale reszta pójdzie precz. Sam mam tak, że chyba prędzej rzucę ten portal w pierony niż przywyknę do tego interfejsu. Męczy mnie to strasznie.
  • Odpowiedz