Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak na tinderze kiedys spotkałem szarą myszke(bardzo podobna jak na zdjęciu), ja wtedy początkujący tinderowicz zacząłem z nią normalnie pisac. Zaprosiła mnie do siebie na oglądanie Harrego Pottera, ja sie zgodzilem i powiedzialem ze za kilka dni przyjade. Po paru dniach pisania skromna, nieśmiala i mało podejrzanie wyglądajaca dziewczyna zaczeła pisać że mi zrobi loda i będe mógł ją ruchać w usta. Dla mnie to był wtedy szok że dziewczyna z dobrego domu, skromna i ubrana w sweterek pisze że będe mógł jej konczyć na twarzy. Z grzecznej dziewczyny nagle zrobiła sie strasznym szlaufem.

Ja przyjechałem, poszedłem z nią na spacer i zaczęliśmy oglądać film, oglądaliśmy przez jakieś 10 minut a później zaczela sie do mnie dobierać. Zrobiłem jej brutalny face fuck i na koniec skończyłem na twarz. Chciała zebym ją jeszcze ruchnąl ale powiedzialem że się spieszę na autobus i spierdoiłem xDD

Później zaczęła mi pisać że mnie kocha i chce związek i inne głupoty a ja zacząłem stopniowo ją olewać i przestałem się odzywać
Teraz jakiś beciak pewnie ją ma za tą jedyną i całuje te usta w które ja i pewnie 10 oskarkow sie zlalo XD
Pamiętajcie bracia, k0biety w 90% to coorvy a ja teraz ide kolejny raz szukac ofiary na #tinder

#tinder #ruchajzwykopem #blackpill #szaramyszkadlaanonka
Pobierz N0rkoman - Pamiętam jak na tinderze kiedys spotkałem szarą myszke(bardzo podobna jak ...
źródło: comment_3B60mPNWAY0Lo4EnfU1orPrOkt57hJJP
  • 18
@Sadomason: korzystałbym ale dałbym tej dziewczynie więcej pola do popisu aby miała szansę na to czego ona chce. Takie dziewczyny trzeba, jak to kiedyś napisał jeden z mirków, ,,ruchać, obserwować". A co do seksu na pierwszej randce - nie wiem co w tym złego. Ja mam na to #!$%@? kiedy mi da, właściwie to nim szybciej tym lepiej. Taki OP nie musiał czekać na segzy, a ja mam czekać? Niby dlaczego?
@N0rkoman: ja mam inne zdanie na ten temat. Skąd wiesz, że ta Twoja szara myszka co czeka z segzem miesiąc, która przez to niby jest bardziej wartościowa, wcześniej nie dała się tak wygrzmocić w gardło na pierwszym spotkaniu jakiemuś murzynowi z 25 cm poganiaczem? Nie wiesz. Dlatego nie jest to dla mnie reguła. Nim szybciej tym lepiej, to tylko seks.
Akurat dzisiaj mi sie przypomniala i postanowilem wystalkowac laske, ktora robila mi gałe z polykiem w samochodzie na 1 spotkaniu wieku 17 lat, ja wtedy 21. Potem sie jeszcze przyznala, ze to nie pierwszy raz i miala juz starszych. Dzisiaj w związku z beciakiem xd
@N0rkoman
czy ja wiem? myślę że to zależy od temperamentu szarej myszki i tego co lubi. sam spotkałem się kilka razy z jedną szara myszka z tindera co lubiła byc mocno zerznieta i robiła głębokie gardło, do tego się jej podobałem więc była otwarta na więcej. więc myślę że to zależy wzajemnej fantazji i upodobań. a szare myszki to lubią naprawdę dzikie rzeczy. z drugiej strony poznałem kiedyś nimfomanke na tinderze, z
@N0rkoman: Kiedyś miałem podobny przypadek - dziewczyna (która miała faceta!) niewinnie zaaranżowała spotkanie tak żebym przyszedł jak nikogo nie będzie u niej w mieszkaniu. Powitała mnie kompletnie naga z tekstem co mam z nią zrobić...Był m.in. lodzik z połykiem a resztę rozsmarowała sobie na koniec po twarzy "bo to dobre na cerę". Po fakcie powiedziała mi że to dlatego że jej się zawsze bardzo podobałem... Zapytała się jeszcze czy może liczyć
@N0rkoman: Ile ja się takich historii nasłuchałem od kumpli (jak jeszcze ich miałem) ruchaczy to głowa mała. Żyć się odechciewa.


@Vanset123: Mi kolega na studiach opowiadał że jego kolega na imprezie poderwał sobie laskę która się strasznie upiła i miała ochotę na seks. Problem był w tym że była bardzo pijana - zataczała się ostro. Wyszli więc przed budynek i tam typ przewiesił ją sobie przez jakiś płot żeby zamoczyć.
Jak dziewczyna pozwala ruchać się w usta na pierwszej randce i spuszczać sie na twarz to nie jest warta tego żeby się z nią drugi raz spotykać.


@N0rkoman: Gorzej jak sobie zażyczy jakiś piss czy coś...