Wpis z mikrobloga

@grand_khavatari: Też miałem mieszane odczucia po tym odcinku, człowiek liczył na jakąś akcje, a oglądamy love story... po prostu za duży nacisk na pokazywanie słodkiego życia dwóch homo. Ja rozumiem się dwóch facetów trafiło o tej samej orientacji w postapokaliptycznym świecie, ale poświęcanie im 50min i out z serialu? Pytanie jakie sobie zadałem po obejrzeniu "na cholerę aż tyle skoro obaj już wykorkowali? "
@MichaelKind: o to chodzi, żeby jeszcze ten wątek miał sens to spoko. A tak można totalnie pominąć ten odcinek i nic nie stracić z całego sezonu. Jest masa seriali gdzie wątek homo jest fajnie poprowadzony i wpleciony w fabułę, a tutaj totalnie się to nie trzymało kupy. Typ nienawidzący ludzi, paranoik z arsenałem broni, nie rozmawiał z nikim 3 lata, nagle wpuszcza typa do mieszkania, robi mu obiad i po godzinie
@sebusik
xDDdDDD a to takie filmy powstały tylko te płytkie umysły tych rzekomo super oświeconych nowoczesnych młodych ludzi nie trawią takich materiałów, bo jest tam za mało błyskotek, seksu i przemocy, ale skąd możesz o tym wiedzieć xDD
ale wypełnić 80% odcinka historią o mniejszości seksualnej to już przesada,


@grand_khavatari: a niby czemu? xD Nie oszukujmy się, nie byłoby takiej reakcji gdyby to była para hetero, wiec jest to homofobia. To, że homo jest mało to znaczy, że w jakimś serialu nie mogą zając większosci odcinka? xD Superbohaterów w ogóle nie ma a zobacz ile filmów jest o nich :D
xDDdDDD a to takie filmy powstały tylko te płytkie umysły tych rzekomo super oświeconych nowoczesnych młodych ludzi nie trawią takich materiałów, bo jest tam za mało błyskotek, seksu i przemocy, ale skąd możesz o tym wiedzieć xDD


@Moonastro: no tak, takie filmy to tylko dla wybranych twórców cywilizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kubilaj_Chan: Dziwne zatem że nie oburzasz się na „ideologię" normizmu i seksizmu, które są od początków mediów.

Ale nie, tylko jacyś „lewacy" mają prawo uprawiać ideologię. Nie wiem tylko gdzie widzicie jakąś ideologię, i co tu polityka ma do rzeczy?

Obecne czasy są porąbane. Jak bylo w Matrixie "lata 90, były najlepsze dla ludzkości", czy coś takiego.


Taaaak. Szczególnie w Polsce pełnej w tamtych czasach bandyterki i #!$%@? społecznego.
@uuugg: Potrzebne źródło.

Zresztą, gościu, mówimy o świecie po apokalipsie, gdzie nie ma za dużego wyboru partnerów. Bierze się, co jest. Niekoniecznie oznacza to homoseksualizm - jest jeszcze coś takiego, jak biseksualizm.

W więzieniu też dochodzi do aktów homoseksualnych, bo nie ma kobiet.
homoseksualizm nie jest normalny, czy co?


@Vasek: a jak definijesz normalność? Jeżeli przez powszechność, to chyba oczywiste że nie. Nie wiem gdzie tu widzisz pole do dyskusji

w świecie, gdzie płatki śniegu oburzają się na każdy homowątek nie ma nic prostszego, żeby sobie poprawić zasięg, niż wcisnąć homowątek.


@Vasek: ale przecież dokładnie o to chodzi. Highlightem danego dzieła popkultury jak mówisz staje się to, że epatują homowątkami i innymi pierdołami,
@lord_xenu: Ja do homo mam właśnie to. Popularyzację jakby to było 50% ludzi a nie 1-2%. Rozumiem że za dużo ludzi jest na świecie ale dalej mnie to obrzydza.

A ilu jest zabójców na świecie, że ciągle ich pokazują w filmach? Powinno być więcej filmów o piwniczakach xD