Wpis z mikrobloga

#tlou #thelastofus #bekazlewactwa
Myśle, że prawie nikt normalny nie ma problemu o wzmiance na temat orientacji bohaterów, ale wypełnić 80% odcinka historią o mniejszości seksualnej to już przesada, nie po to fani siadają do telewizorów, żeby oglądać przez 80% czasu odcinka wątek stworzony bez większego celu jeśli chodzi o fabułe serialu
  • 102
  • Odpowiedz
@Vasek
Przecież platki sniegu to lewusy i im takie watki pasują.

Jakby był normalny to byłoby tego więcej np 50%. To glitch natury. Przecież istniejemy po to żeby się rozmnażać.
  • Odpowiedz
a jak definijesz normalność? Jeżeli przez powszechność, to chyba oczywiste że nie. Nie wiem gdzie tu widzisz pole do dyskusji

@Wap30: Z tym, że homoseksualizm jest powszechny (aka częsty) i występuje od tysięcy lat. Trzeba pamiętać, że to nie słowa definiują świat, a świat wpływa na słowa.

ale przecież dokładnie o to chodzi. Highlightem danego dzieła popkultury jak mówisz staje się to, że epatują homowątkami i innymi pierdołami, które na dojrzałym
  • Odpowiedz
@#!$%@?
Nie. Bo nie mam nic do gejow, znam i lubię.
I nie pisałem o sobie ale o społeczeństwie. Nachalna propaganda zraża do siebie w jakiejkolwiek postaci, przypomnij sobie komunę.
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: nie no generalnie Joel potrzebował motywacji do ochrony Elie którą był list(dopiero po jego przeczytaniu zbiera się w kupę i stawia warunki podróży, aby ją przetrwać).
Co prawda obiecał to Tess, ale Tess w wielkim uproszczeniu zginęła przez osobę Elie. No i widać było, że tej motywacji(Joel) nie ma.

A obiorca, czyli my nie zrozumieli by listu i dlaczego tak wpłynął na Joel'a gdyby nam nie wyłożyli historii miłości Billa
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: Właśnie o to w tym chodzi,a nie o zesranie się do orientacji.Szczerze to myślałem,ze właśnie w taki sposób off topic pociągną watek zarazy jak rzady reagowały tak jak były te migawki z indonezja.Spodziewałem się pociągnięcia tych tematów bo było by mega klimatycznie.Zgadzam się,80% odcinka przepełnione takim gównem to tragedia.Szkoda.
  • Odpowiedz
Jakby był normalny to byłoby tego więcej np 50%. To glitch natury. Przecież istniejemy po to żeby się rozmnażać.
@Kubilaj_Chan: Człowiek to nie tylko kupa mięcha rządzona prymitywnymi instynktami. Nasza świadomość wyewoluowała do poziomu, na którym możemy kontrolować nasze zachowania.

Osoby leworęczne nie stanowią 50% społeczeństwa, a bycie leworęcznym jest uważane za normalne. Unikatowe co prawda, ale normalne. Osoby homoseksualne są stygmatyzowane, bo nie żyją w myśl dziwnego, niepisanego prawa "chłopak
  • Odpowiedz
@Kubilaj_Chan: tez to rozkminialem. Tak w postapo 3/4 odcinka o gejach. Trochę to słabe było. Ale w sumie jak X lat byłeś w odizolowaniu to może łatwiej było się zakochać w kimkolwiek. Jednak mam wrażenie, ze jakby taka historia była w drugim odcinku to był odpuścił serial bo to trochę nachalne.
  • Odpowiedz
W więzieniu też dochodzi do aktów homoseksualnych, bo nie ma kobiet.


@Vasek: sam potwierdzasz że to nic normalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137
Hitler ich cynicznie wykorzystał. Przecież zydzi byli też we wladzach 3 Rzeszy. Stworzył sobie wroga. Zresztą skąd możemy po tylu latach wiedziec co on faktycznie myślał.

Gdzie ta nienawiść? Co jest nienawiścią? To, że nie podoba mo się nachalna propaganda to nienawiść? Ja mam znajomych gejów, chodziłem z nimi do klubów gejowskich. Napisałem wyraźnie, że nic do nich nie mam ludzie jak ludzie. Nie lubię propagandy. Czym to się różni od
  • Odpowiedz
homoseksualizm jest powszechny (aka częsty) i występuje od tysięcy lat


@Vasek: nie wiem czy przy odsetku stosunków homoseksualnych wśród gatunków dymorficznych można tak napisać, jest raczej relatywnie rzadki - no ale to kwestia uznaniowa, te określenia nie mają żadnego znaczenia. Proponenci określeń takich jak "normalność" raczej odnoszą to do akceptowalności społecznej, ale "powszechnym" go raczej ciężko nazwać.

W TLoU ten wątek ma sens, bo mówimy o apokalipsie i przetrzebieniu ludzkości. Wybór
  • Odpowiedz
Myśle, że prawie nikt normalny nie ma problemu o wzmiance na temat orientacji bohaterów, ale wypełnić 80% odcinka historią o mniejszości seksualnej


@grand_khavatari: O to to, cały odcinek zwarnowany historią nic nie wnoszącą do fabuły XD
  • Odpowiedz
@Kubilaj_Chan: no ja tam jednak wole lata z giga latwym dostepem do ogromnej ilosci informacji, czytaj dzisiejsze z internetem. Z ulatwoeniami zycia i wyborem produktow, jakich wtedy nie bylo, albo byly za drogie i tak dalej. Przeboleje troche lpgt, ktorego nie musze ogladac.

@grand_khavatari wynudzilem sie na pierwszym odcinku. Mowisz, ze nie ma sensu dalej ogladac?
  • Odpowiedz