Wpis z mikrobloga

30 jeśli nie 40 letnia matka #p0lka wali się co 2 dzień z innym gościem pod nieobecność męża, w 3 miesiące zalicza 50 typa, a tymczasem taki jurny chłop jak ja przez 28 lat nie może znaleźć dziewczyny co by mu rękę dała potrzymać, nie mówiąc już o czymś więcej. Jeszcze zaraz 3 wojna światowa i chłop miałby iść i walczyć i ginąć za prawie 30 lat celibatu.
Chore życie.
#przegryw #samotnosc #depresja #blackpill
ZedMistrzCieni - 30 jeśli nie 40 letnia matka #p0lka wali się co 2 dzień z innym gośc...

źródło: comment_1600039229BBUOWcKvpm7YETj8tjCmex

Pobierz
  • 23
@sylben: już lecę walczyć za dwójkę obcych mi ludzi, którzy będą mogli piepszyć się w spokoju dzięki mojej bezsensownej i frajerskiej ofierze.

Tym lepiej, że Ci ludzie mają w tyłku moje istnienie i w ogóle to co bym dla nich robił.

A jeszcze lepiej, że tą dwójką będzie p0lka zbiegła do niemiec i obywatel tamtejszego kraju albo mokebe. Ponadto ten sam niemiec aktualnie prowadzi politykę (za sprawą swojego rządu) zbliżającą nas
chłop jak ja przez 28 lat nie może znaleźć dziewczyny co by mu rękę dała potrzymać


@Zed_Mistrz_Cieni: to może się #!$%@? w końcu zastanów nad sobą i ogarnij. zacznij od usunięcia tu konta.
@matuesz_adamiec: a czy to nie chodzi w ścianie o to, że taka baba skończy samotna i nie będzie w związku i nie stworzy szczęśliwej relacji na dłuższa metę? Bo Jedyne na co może jeszcze liczyć to przebolcowanie przez bandę chłopów?
Pytam bo nie znam się na tych wszystkich pillach xD