Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends
Witam serdecznie
Szukam kogoś, kto był kiedyś w Berlinie na LEC i podpowiedziałby, jak się za to zabrać, ile trzeba by liczyć za bilety itp. no parę pytań.

Jest to moje takie małe marzenie i chce pojechać z żonka na pierwszą rocznicę ślubu, miałby to być prezent. Dlatego jeśli ktoś był, i ma chwilkę czasu, a przede wszystkim chęć pomocy innemu przywolywaczowi, to bardzo, bardzo prosiłbym o pomoc :)

Pozdrawiam, miłego wieczoru!
  • 9
@Boban1992: szukaj na reddicie, ktoś kiedyś zrobił idealne podsumowanie:
Transport w Berlinie
Spanie
restauracje
Ceny biletów itd

W mniej niż 10min znajdziesz ;)

Gorzej będzie z biletami na LEC bo boty wykupują
@Boban1992: Ja nie byłem w Berlinie, ale mój pra dziadek kiedys byl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to bylem tylko na IEM'ie, z racji tego, ze to wieksza impreza to moge napisac jak to tam wygladalo.

Wszystkie rzeczy transportowo-noclegowe musisz zalatwiac na wlasna reke. Polecam bookowac hotel z duzym wyprzedzeniem.
Bilet dla 1 osoby kosztował mnie jakoś 100-150zl (era przed inflacja, warto zaznaczyc ( ͡
  • 0
@Frasiu: nie interesuje mnie właśnie żadne spanie, itp itd, bo mam autem 1,5h do Berlina ;) głównie właśnie chodzi o bilety, a wiem, że kiedyś się tu czaaaaasem przewijały posty o odsprzedaży biletów. Cały myk właśnie polega na tym, jak / gdzie je zdobyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Vezz: hotel itp w moim przypadku odpada, autem 1,5h i jestem w Berlinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie chodzi o bilety, gdzie to kurde dostać. Szukałem trochę na necie ale nie znalazłem w sumie nic konkretnego. Co do ceny, no to nastawiam się na ok 150€ od osoby, no max 200€ mógłbym wyłożyć.
Ale kurde, jak na IEM miałeś problem kupić, gdzie impreza jest dość dużą, to
  • 0
@Vezz: hotel itp w moim przypadku odpada, autem 1,5h i jestem w Berlinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie chodzi o bilety, gdzie to kurde dostać. Szukałem trochę na necie ale nie znalazłem w sumie nic konkretnego. Co do ceny, no to nastawiam się na ok 150€ od osoby, no max 200€ mógłbym wyłożyć.
Ale kurde, jak na IEM miałeś problem kupić, gdzie impreza jest dość dużą, to
@Boban1992: Po prostu baw się dobrze z żonka ;) tez poluje na jakiś wolny weekend żeby się wybrać ale ciężko zaplanować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Możesz wrzucic jakieś zdjęcia ze studia ewentualnie ;)