Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowy ja ( ̀_́) #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy informacja o zmianach w trybie nocnym, które zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy. Swój kolor - między innymi - zmieniła górna belka serwisu (z niebieskiej na szarą), pojawiło się też kilka innych kosmetycznych zmian, które nam zgłaszaliście

Jeśli nie wiecie jak zmienić tryb, śpieszymy poinformować, że możliwość przełączenia się pomiędzy trybami nocny/dzienny - dla zwiększenia Waszej wygody - umieściliśmy w lewym panelu (dolny, lewy róg), tak abyście zawsze mieli go pod ręką. Sprawdźcie i dajcie znać czy podobają Wam się wprowadzone zmiany

Otrzymujemy od Was bardzo dużo sugestii i zgłoszeń, wszystkie czytamy, wszystkie notujemy, a ogromną większość przekazujemy do zespołów technicznych (sugestii o wprowadzeniu ananasów na górnej belce nie przekazaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Dziękujemy Wam ogromnie za to! Dziękujemy również za feedback, który od Was dostajemy. Wiemy, że jeszcze długa droga przed nami, ale jakoś tak milej na serduchu, gdy wiemy, że idziecie z nami \ () /

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
Pobierz wykop - Nowy dzień, nowy ja (ง •̀_•́)ง #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy i...
źródło: Tryb nocny1
  • 216
@wykop: Czemu powiadomienia z tagów i z wpisów są razem w przeglądarce mobilnej?
Świeci się kropka na avatarze i na słowie "Powiadomienia" i podział na tagi i inne jest dopiero w środku.
Jak się obserwuje więcej tagów, to kropka właściwie nigdy nie znika i nie dowiesz się że ktoś odpisał, zawołał, wysłał PW...
@wykop:
- zróbcie coś, żeby dodatek imagus otwierał normalnie gify tak jak na absolutnie każdej stronie, bo teraz po najechaniu kursorem pojawia się tylko miniaturka i jest to tylko i wyłącznie wasza wina
- oddajcie infinity scroll na tagach
- po wejściu w profil powinny być wszystkie akcje razem, a poszczególne kategorie dopiero filtrowane po kliknięciu na przyciski wyżej, tak jak to było wcześniej
I nadal pacany nie widać w moim profilu, że coś tu dodaje. Co mam wkleić pastę o serwerowni zdjęcie kosmonauty albo miss zbożową żebyście to naprawili?
@wykop: Kiedy wywalicie to pieprzone stronicowanie? I kiedy powiadomienia będą prowadziły prosto do komentarza/aktywności do której się odnoszą. No i kiedy odczytane tagi znikną z listy powiadomień?

Boże. Oddajcie stary wykop i będzie git a nie robicie z nowego ten stary. Z żadnej nowej funkcjonalności nie korzystam. Było zmienić layout tamtego i git.
@wykop
Dodajcie w ustawieniach opcję włączania i wyłączania wyświetlania najwyżej plusowanych komentarzy. Myślę, że jest sporo osób które wolą widzieć sam wpis a komentarze po wejściu we wpis.