Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowy ja ( ̀_́) #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy informacja o zmianach w trybie nocnym, które zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy. Swój kolor - między innymi - zmieniła górna belka serwisu (z niebieskiej na szarą), pojawiło się też kilka innych kosmetycznych zmian, które nam zgłaszaliście

Jeśli nie wiecie jak zmienić tryb, śpieszymy poinformować, że możliwość przełączenia się pomiędzy trybami nocny/dzienny - dla zwiększenia Waszej wygody - umieściliśmy w lewym panelu (dolny, lewy róg), tak abyście zawsze mieli go pod ręką. Sprawdźcie i dajcie znać czy podobają Wam się wprowadzone zmiany

Otrzymujemy od Was bardzo dużo sugestii i zgłoszeń, wszystkie czytamy, wszystkie notujemy, a ogromną większość przekazujemy do zespołów technicznych (sugestii o wprowadzeniu ananasów na górnej belce nie przekazaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Dziękujemy Wam ogromnie za to! Dziękujemy również za feedback, który od Was dostajemy. Wiemy, że jeszcze długa droga przed nami, ale jakoś tak milej na serduchu, gdy wiemy, że idziecie z nami \ () /

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
Pobierz wykop - Nowy dzień, nowy ja (ง •̀_•́)ง #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy i...
źródło: Tryb nocny1
  • 216
@wykop: Dziękuję! Jesteście cudowną ekipą, robicie wszystko dla swojej społeczności i wsł#!$%@? się w ich potrzeby. Tak trzymać, oby tak dalej! Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało.
@wykop: o ja cię, mam nadzieję że te kolorki są wzięte ze starego trybu ciemnego bo tamte były najlepsze, ale na to czekałem, jak tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy będzie się dało korzystać z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykop: nadal bardzo brakuje mi tego, że nie mogę otworzyć sobie w nowej karcie obrazka klikając na niego scrollem, czy wpisu jak kliknę scrollem w 'pokaż komentarze' ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wykop: A kiedy w końcu wróci apka na iOS, na mobile nie da się tego syfu używać, jestem przez to z newsami do tyłu od dłuższej chwili ( ͡° ʖ̯ ͡°)