Wpis z mikrobloga

Widzę, że ludziom się włącza "on dostanie, to ja też powinienem". Coraz więcej głosów na tagu.

"Mamy już nasze wymarzone mieszkanko, kupiliśmy w 2021, ale to tylko dwa pokoje 39m2, dlaczego nie możemy dostać kredytu 2%, żeby powiększyć rodzinę, no dlaczego?"


Ciekawe ilu zawiedzionych szarpie hajs z wakacji kredytowych i czy jest w stanie podzielić się dopłatami z tymi, którzy przez niskie stopy procentowe tracą oszczędności.

Ogólnie smuteczek, bo to pokazuje jak gównianą strategią jest bezpośrednie rozdawnictwo, którego głównym celem jest zdobycie głosów, j**any pisowski konsum-socjalizm.

#nieruchomosci
  • 14
@rzzz: Typowa przedstawicielka Polskiego Związku Rodzin Bombelkowych "Dej" XD


@mickpl: Też bym chciał, skoro państwo i tak mi zabiera to czemu nie. Kupiłbym sobie 3 mieszkanie, z takim kredytem to jak za darmo. Ale państwo stawia jakieś wymagania z dupy xD

Nikt nikogo nie zmuszał do kupowania/nie kupowania mieszkania.


@pp93: Przymus społeczno-ekonomiczny zmusza młodych ludzi do zaciągania kredytów hipotecznych na takich warunkach jakie są dostępne.
Ciekawe ilu zawiedzionych szarpie hajs z wakacji kredytowych i czy jest w stanie podzielić się dopłatami z tymi, którzy przez niskie stopy procentowe tracą oszczędności.


@rzzz: To w ramach wakacji kredytowych dostaje się dopłaty od rządu?
Mogę iść na kompromis: wycofajmy kredyty 2%, są niesprawiedliwe i szkodliwe dla gospodarki, pełna zgoda. Ale anulujemy też wakacje kredytowe.


@mickpl: przecież jeszcze niedawno pisałeś, że zostaniesz kredyciarzem jak wejdą te kredyty 2%. Wtedy już rozumiem nie będą ani niesprawiedliwe ani szkodliwe dla gospodarki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)