Wpis z mikrobloga

Fakt że ruskie trolle istnieją zarówno tutaj jak i w innych miejscach internetu ciężko ukryć, ale zawsze zastanawiało mnie jak to działa, to są ruscy tłumaczący w translatorze te wypierdy czy Polacy którym ruscy jakoś płacą? I nie chodzi mi o pożytecznych idiotów tylko faktycznie te konta utworzone w lutym 22 piszące o jednym i tym samym cały czas
#ukraina #rosja #wojna #ruskapropaganda
  • 11
@drewnianydinozaur: To ruscy pracujący na częściowo zautomatyzowanych systemach. Wszystko tłumaczone maszynowo. Dodatkowa mniejszość to Polacy otumanieni kacapską propagandą lub w jakiś sposób zastraszeni, ale tych kacapy wykorzystują głównie do działań publicznych oraz infiltrowania partii politycznych. To tak po krótce - mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drewnianydinozaur: Olbrzymia większość takich trolli to nie Wania spod Petersburga, a zwykli polscy użytkownicy internetu, którzy z jakichś przyczyn (najczęściej dzięki "włączeniu myślenia") sami uwierzyli w kacapską propagandę.
@drewnianydinozaur: Też mnie to ciekawi. Po nielicznych widać że to ruskie. Ale większość to jednak rzeczy napisane bardzo poprawną polszczyzną i z użyciem zwrotów z internetowego slangu. Takiego efektu by nie osiągnęli translatorem. Ewentualnie może ruskie śpiochy, które od lat mieszkają w Polsce.
@drewnianydinozaur: Na wykopie większość to pospolite trolle, jacyś ideowi proruscy to garstka, a płatne trolle tutaj to bajka. Po prostu lubią wkurzać ludzi, a że grunt na tagu jest na to podatny to się tym żywią xd. Najgorsza kara dla nich, to jak nikt im nie odpisuje i wisi taki smutny prowokacyjny wpis bez plusików i bez odpowiedzi. Dlatego polecam ignorowanie i czarnolistowanie takich ananasów.
@drewnianydinozaur: Zdecydowana większość to Polacy. Trwale bezrobotni, tag przegryw i patostreamy itd. Przez polską podstawioną firmę tworzy się agencję reklamową, która płaci złotówkami za pisanie prorosyjskich komentarzy, praca z domu, rozliczenie w zależności od efektów, przegryw może dalej siedzieć w piwnicy i jeszcze mu za to płacą więc wierzy że wygrał życie. A komentarze mogą być różne, czasem jawnie prorosyjskie, czasem lekko, czasem tylko sianie wątpliwości, czasem generowanie kłótni, sporów, żeby
@drewnianydinozaur: @ppiasq @pablum A taki troll udający patriotę jak https://wykop.pl/ludzie/etxeberia na wykopie 2 miesiące przed wojną ale miał zapasowe dwa konta, np to założone 3,5 roku wcześniej https://wykop.pl/ludzie/Montom @drewnianydinozaur Pansasiuk, współpracownik Brauna a teraz nawet Sykulskiego ma fundację i podobno zasilana przez kacapię z przez Norwegię.
Poczytaj sobie jak kacapy przez Usowskiego finansowali sianie dezinformacji w Polsce. Piskorski to nawet euro z Moskwy przywiózł w żywej gotówce XD

Teraz to jest
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: wiesz jeszcze za czasów onet/wp jak pisało się komentarze to spv kazał najpierw być neutralnym, zbierać wyznawców i powoli kierować się na coraz bardziej prorosyjską narrację. Wtedy to sie posty pisało bonusy za plusy, odpowiedzi i forkowane jako student politologii można było nieźle dorobić. Teraz wszystkie prorosyjskie komentarze piszą boty albo debile - zresztą co tu popierać jak z Potężnej Rosji została tylko pidaraszka i jej sojusznik kim dziong ptong
Przez polską podstawioną firmę tworzy się agencję reklamową, która płaci złotówkami za pisanie prorosyjskich komentarzy, praca z domu, rozliczenie w zależności od efektów


@zafrasowany: no co Ty. Wierzyć mi się nie chce, że to by nie wyszło i nie zrobiłoby medialnego zamieszania.