Wpis z mikrobloga

Siemano sportowe świry. Robiłem mały research na necie, ale nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, więc zadam je tutaj.
Czy beta alanina podnosi poziom dht?

Bo to, że #kreatyna podnosi ten hormon to pewniak, na co wskazują liczne oficjalne i nieoficjalne (robione na własną rękę przez ludzi z reddita) badania i dlatego z niej zrezygnowałem. Ciekaw jestem natomiast jak sprawa ma się z Beta Alaniną, co prawda nie jest to jakiś super suplement, ale mimo wszystko chciałbym spróbować na własnej skórze jak na mnie zadziała i ewentualnie przekonać się, że rzeczywiście nie warto, zamiast skreślać go z góry z uwagi na opinie z internetu.
Jeśli jednak okazałoby się, że na mnie działa i daje mi chociaż ten 1% lepsze "osiągi", ale przy okazji powoduje wzrost poziomu dht to nie chcę go mieć w swoim stacku.
Z góry dzięki za merytoryczne odpowiedzi
inb4 Just shave it br0

#mikrokoksy #mirkokoksy #suplementy #gymcel #silownia #looksmaxing #przegryw #lysienie #finasteryd #dutasteryd #zakola
ropemaxxer - Siemano sportowe świry. Robiłem mały research na necie, ale nie mogłem n...

źródło:

Pobierz
  • 12
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kaloryfe: bylem na kreatynie + fin przez 2 lata, teraz od pol roku jej nie biore, a fina zamienilem na duta, osiągi siłowe może słabsze o 1-2%, a przy okazji nie podbijam sobie niepotrzebnie dht
Bo to, że #kreatyna podnosi ten hormon to pewniak, na co wskazują liczne oficjalne i nieoficjalne (robione na własną rękę przez ludzi z reddita) badania i dlatego z niej zrezygnowałem.


@ropemaxxer: to nie jest tak ze same ćwiczenia powodują zwiększony wyrzut hormonów?
@ropemaxxer wiem, że odpisuję po miesiącu ale samo dht nie ma wpływu na łysienie, może spowodować szybsze wypadanie włosów u osób z genami do łysienia a nie każdy takie ma